Włoskie torebki skórzane kupisz teraz za ułamek ceny. Mamy hity z wielkiej wyprzedazy - łap okazję!

Aleksandra Falkowska
07.04.2021 16:00
Torebka

Torebka (fot. Instagram.com/petradieners I)

Okres wyprzedaży to idealny moment na odświeżenie swojej garderoby na wiosnę! W poszukiwaniu cenowych okazji przejrzałyśmy ofertę włoskich marek - wybrałyśmy skórzane torebki, które będą idealne na co dzień i większe wyjście. Oto nasze propozycje!

Wyprzedaż włoskich torebek. Modele typu shopper sprawdzą się na co dzień

Torebka typu shopperTorebka typu shopper fot. Instagram.com/petradieners I

Włoskie torebki od lat cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet w każdym wieku - uwielbiają je zarówno młode dziewczyny, jak i panie po 50-tce. Nasza pierwsza propozycja na wiosnę 2021 to pakowne i stylowe torebki typu shopper. Sprawdzą się do pracy, na uczelnię czy weekendowe zakupy. Pomieszczą m.in. laptopa, ważne dokumenty czy podręczny notatnik. Będą też odpowiednie dla młodych mam, które noszą przy sobie mnóstwo rzeczy - nie tylko dla siebie, ale i dzieci. Wyprzedaż torebek skórzanych to idealny moment, by kupić porządny model w obniżonej cenie. Zobacz nasze propozycje!

Pojemne torebki typu shopper znajdziesz na Avanti24.pl >>>

Modne torby na wiosnę 2021. Pikowana, pleciona a może model typu baguette?

Plecione torby na wiosnęPlecione torby na wiosnę fot. Instagram.com/petradieners, Zalando

Zastanawiasz się, jakie torebki będą modne w tym sezonie? Na ulicach światowych stolic mody rządzą plecionki i modele typu baguette, które kształtem przypominają francuskie pieczywo - więcej na ten temat pisałyśmy tutaj. Nasz wybór padł na plecione torebki, które prezentują się rewelacyjnie, a ponadto są bardzo pakowne. Możesz nosić je niemal do wszystkiego. Te w uniwersalnych kolorach będą idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Nie sposób też przejść obojętnie obok stylowych torebek z motywem zwierzęcym - te z imitacji skóry węża czy krokodyla wciąż są na topie. Oto włoskie torebki skórzane z wyprzedaży. Jest w czym wybierać, a ceny miło zaskakują! 

Plecione torebki na wiosnę 2021 znajdziesz TUTAJ! >>>

Skórzane torby na ramię. Pastelowe hity z wyprzedaży

Torebki w pastelowych kolorachTorebki w pastelowych kolorach fot. Instagram.com/venwifestyle, Zalando

Tej wiosny warto postawić na kolor! Ogromną popularnością cieszą się subtelne pastele, które wyglądają bardzo dziewczęco i świeżo! Pastelowe torebki będą idealnym uzupełnieniem wielu codziennych stylizacji - zwróciłyśmy szczególną uwagę na worki, modele typu baguette oraz kultowe plecionki, które są na topie również w tym sezonie. Pastelowe dodatki to świetny wybór na co dzień! Wyprzedaż włoskich torebek - zobacz nasze propozycje i wybierz coś dla siebie!