Nowa kolekcja kapsułowa Reserved łączy tradycję z nowoczesnością. W tym sezonie królują robótki ręczne

Aleksandra Falkowska
30.03.2021 13:05
Nowa kolekcja Reserved

Nowa kolekcja Reserved (fot. LPP)

Przedstawiamy najnowszą kolekcję kapsułową Reserved Urban Craft. Ubrania z tej linii zdobią autorskie printy i piękne hafty, które pokochasz od pierwszego wejrzenia. Wybrałyśmy same perełki. Zobacz!

Nowa kolekcja Reserved Urban Craft

Nowa kolekcja ReservedNowa kolekcja Reserved fot. LPP

Ukłon w stronę rzemiosła i pracy ludzkich rąk - najnowsza kolekcja kapsułowa Reserved Urban Craft nawiązuje do szydełkowych robótek naszych mam i babć, które teraz cieszą się rosnącą popularnością wśród najmłodszych - #artsandcraft na Instagramie kumuluje prawie 3,5 miliona postów. Oryginalny styl rośnie w siłę! Taka też jest nowa kolekcja znanej sieciówki. Ubrania z linii Urban Craft zdobią autorskie nadruki, które przypominają akwarele, hafty, ozdobne sznurowania czy materiały o różnych fakturach. Ważne miejsce w kolekcji zajmuje czarny top wykonany ręcznie szydełkiem w limitowanej liczbie egzemplarzy. Połączenie tradycji z nowoczesnością w kolekcji Reserved Urban Craft dodatkowo podkreśla sesja wizerunkowa. Piękne wnętrza są idealnym tłem dla zestawów w stylu lat siedemdziesiątych. 

Spodnie z szerokimi nogawkami znajdziesz tutaj >>>

W tym sezonie postaw na ultramodne komplety! Hity z Reserved

Nowa kolekcja ReservedNowa kolekcja Reserved fot. LPP

Nowa kolekcja Reserved Urban Craft jest pełna kompletów, które w tym sezonie również cieszą się dużą popularnością. My zwróciłyśmy szczególną uwagę na letni garnitur z szortami, pasujące do siebie topy i spódnice oraz sportowe spodnie w zestawieniu z haftowaną kurtką. W nowej kolekcji królują długie sukienki z lekko podniesioną talią, kombinezony z szerokimi nogawkami oraz krótkie topy, które eksponują brzuch. Nasz wybór padł na piękne sukienki midi - zachwycają wzorami i kolorami. Sprawdź nasze propozycje! 

Długie sukienki na wiosnę znajdziesz na Avanti24.pl >>>

Reserved Urban Craft - nowa kolekcja powstała zgodnie z założeniami idei Eco Aware

 

Ubrania z najnowszej kolekcji Reserved zostały wykonane w duchu zrównoważonego rozwoju. Królują certyfikowane materiały, które są przyjazne środowisku. Co znajdziemy w kolekcji? To m.in. bawełna organiczna, pozyskiwana z wykorzystaniem środków ochrony roślin i nawozów wyłącznie pochodzenia naturalnego oraz certyfikowana wiskoza, czyli ekologiczne włókno, którego produkcja zapewnia do 50 proc. mniej emisji dwutlenku węgla. Jest przewiewna i delikatna dla skóry - idealna na wiosnę.