Biustonosze w dużych rozmiarach. Top 12 propozycji, które możesz zamówić online

Aleksandra Falkowska, D Z
21.01.2021 15:50
stanik

stanik (fot. ebielizna)

Biustonosz w odpowiednim rozmiarze to bardzo ważny element damskiej garderoby. Największe trudności z doborem bielizny miewają panie z dużym biustem. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę i przedstawiamy najlepsze propozycje. Zobacz!

Bielizna w dużych rozmiarach. Te biustonosze będą idealne dla pań z większymi piersiami

BiustonoszeBiustonosze fot. ebielizna

Jak dobrać stanik? Musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim: biustonosz w odpowiednim rozmiarze powinien pozostawać w tym samym miejscu, gdy np. unosisz ręce czy schylasz się. Zwróć też uwagę na miseczki i pas pod biustem. Pas zapewnia piersiom podparcie, dlatego nie powinien być ani za ciasny, ani zbyt luźny. Miseczki w prawidłowym rozmiarze mają objąć cały biust - nie powinnaś czuć ucisku bądź luzu. Więcej informacji znajdziesz w naszym poradniku w pigułce. Zachęcamy do przeczytania - jest dostępny tutaj

Zły stanik może być przyczyną m.in. bólu kręgosłupa czy karku. Biustonosz w nieodpowiednim rozmiarze nie podtrzymuje piersi w prawidłowy sposób, co ma duży wpływ na ogólny wygląd naszej sylwetki. W odpowiedniej bieliźnie sylwetka wygląda dużo korzystniej, a ubrania układają się lepiej. W naszym zestawieniu znajdziesz atrakcyjne propozycje, które będą idealne dla pań z dużym biustem. Sama zdecyduj, w czym czujesz się najlepiej. Oto dobre biustonosze w dużych rozmiarach!

Wygodne biustonosze na co dzień [SPRAWDŹ CENY]

Biustonosze w dużych rozmiarach. Propozycje w dobrych cenach

Biustonosze w dużych rozmiarachBiustonosze w dużych rozmiarach fot. Ebielizna

Wybór odpowiedniej bielizny może przysporzyć kłopotów. Największe trudności miewają panie z dużym biustem. Przy zakupie warto pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze, wybieraj staniki z szerokimi ramiączkami, które nie będą wpijać się w skórę. Po drugie - zdecyduj się na modele z zabudowaną miseczką. Po trzecie - powinnaś pokochać fiszbiny, które są podporą dla piersi (a ponadto odciążają ramiona i kręgosłup). Wśród naszych propozycji znajdziesz wygodne staniki, które sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na romantyczny wieczór we dwoje. Te modele możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Oto najlepsze propozycje dla pań z dużym biustem. 

Czarne staniki, które rozpalą zmysły. Hity w dobrych cenach

BiustonoszeBiustonosze fot. ebielizna