Najmodniejsze kolory kurtek na 2021 rok. Nie tylko Ultimate Grey i Illumminating Yellow są na czasie!

Paulina Żmudzińska
23.01.2021 11:05
Stylizacja z czerwoną kurtką

Stylizacja z czerwoną kurtką (IMaxTree)

Ultimate Grey i Illumminating Yellow to dwa kolory roku 2021 wybrane przez Instytut Pantone, dlatego warto mieć w szafie ubrania w tych barwach, ale czy tylko? Przyglądam się trendom prezentowanych podczas ostatnich tygodni mody. Niektóre to ponadczasowe klasyki, ale nie brakuje też zaskoczeń!

Kolory roku według Pantone

Do tej pory szare ubrania dość często gościły w naszych szafach. Instytut Pantone jeden z odcieni tej barwy, a dokładnie Ultimate Grey, uznał jako jeden z kolorów 2021 roku. Szare kurtki cieszyły się popularnością na długo przed ogłoszeniem tej informacji i nic nie wskazuje na to, aby to w najbliższych latach miało się zmienić. To zakup, który posłuży nam przez więcej niż jeden sezon, a dodatkowo dobrany do barwnego outfitu w subtelny sposób go „uspokoi” nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Jakie kolory kurtek są modne? Jeśli chcesz wprowadzić odrobinę słońca do swojego życia nie zaszkodzi, jeśli sprawisz sobie model w żółtym odcieniu, w końcu Illumminating Yellow to kolejny kolor wybrany przez Pantone na 2021 rok. Wbrew pozorom to doskonała propozycja na każdą porę roku, którą pokochali także znani projektanci.

Stylizacje z kurtkamiStylizacje z kurtkami Szymon Brzoska / IMaxTree

Najmodniejsze kurtki na zimę znajdziesz na Avanti24.pl

Najmodniejsze kolory kurtek – klasyka na lata

Modne kolory kurtek to też takie, które często znajdziemy w swoich szafach. Ponadczasowa czerń lub brąz to już klasyka, którą często możemy spotkać przechadzając się po ulicach. W 2021 roku warto zdecydować się na modele, które dopasujemy do wielu stylizacji. Moda z każdym rokiem staje się coraz bardziej użytkowa, a panująca pandemia sprawiła, że robimy przemyślane zakupy. Warto postawić na produkt z najlepszej jakości materiałów. Może zapłacimy odrobinę więcej, jednak znacznie dłużej będziemy mogli cieszyć się swoją nową kurtką.

Stylizacje z kurtkamiStylizacje z kurtkami Szymon Brzoska / IMaxTree

Jakie kolory kurtek są modne?

Jeśli zastanawiasz się jakie kolory kurtek są modne w 2021 roku, zwróć uwagę na modele w pastelowych barwach. Takie odcienie nie pasują do wielu typów urody, ale także wprowadzą w dobry nastrój. Pamiętajmy także, że w trendach są także wzory, także te umieszczone na kurtkach. Krata, kwiaty, kropki – nie zawodzą znani projektanci oraz popularne sieciówki. W ich asortymentach można upolować produkty, które wyróżnią nas z największego tłumu!

Stylizacje z kurtkamiStylizacje z kurtkami Szymon Brzoska / IMaxTree