Kolczyki jak trytytka za 2 tys. złotych? Projekt tej marki wywołał skrajne komentarze

Katarzyna Żechowicz
19.01.2021 12:08
Kolczyki Ambush

Kolczyki Ambush (Źródło: farfetch.com / kolaż Avanti24.pl)

Modna biżuteria na 2021? Te kolczyki wyglądają jak plastikowa trytytka, ale ich cena zwala z nóg. Za projekt marki Ambush dostępny na popularnej platformie zakupowej, trzeba zapłacić prawie 2 tysiące złotych. Czemu tak drogo?

Kolczyki jak trytytka za 2 tysiące złotych - modna biżuteria na 2021? 

Modna biżuteria na 2021 zapowiada się ciekawie. Ten projekt z pewnością można zaliczyć do oryginalnych. Japońska marka Ambush wypuściła kolekcję akcesoriów, przypominających plastikowe opaski, których forma wydaje się znajoma. Do złudzenia przypominają trytytki, którymi zazwyczaj spina się kable albo przyczepia kołpaki w kołach od samochodu. W sklepie budowlanym taki gadżet można kupić w ilości stu sztuk już za kilka złotych. Marka Ambush za każdą parę kolczyków zgarnia 1975 złotych. Do kompletu jest też pierścionek za 1771 złotych i bransoletka za 1975 złotych. Jak podaje opis produktów na popularnej platformie zakupowej Farfetch, biżuteria wykonana jest z mosiądzu i mogą nosić ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Autorzy projektu sugerują ponadto, że nosząc ich dodatki nie trzeba się wysilać, aby ktoś je zauważył. Trudno się nie zgodzić. Przyciąganie uwagi to zdecydowanie istotny atut biżuterii Ambush, ale dlaczego kosztuje ona tak dużo? 

Kolczyki AmbushKolczyki Ambush Źródło: farfetch.com / kolaż Avanti24

 

Ambush - japońska marka, która współpracuje z najlepszymi

Japońska marka Ambush to żaden no-name. Znają ich jednak głównie ci, którzy w modzie szukają nowej, undergroundowej estetyki. Markę tworzy duet Verbal i Yoon, uznany przez platformę "The Business of Fashion" jako dwie z pięciuset najbardziej wpływowych osób w świecie mody i to cztery lata z rzędu - startując od 2015. Współpracowali m.in. z Louis Vuitton, Bulgari, Nike, Converse czy Off-White. To oni wymyślili pop-artowy motyw "Pow", który znaleźć dziś można jako haft na ubraniach albo naszywkę do kupienia oddzielnie. Flagowy sklep marki Ambush znajduje się w Tokio. Czy tak spektakularna ścieżka kariery uzasadnia cenę produktów? Zdjęcia nowej kolekcji podzieliły użytkowników Instagrama. 

Czy to jest zrobione ze złota? Jeśli tak to ma sens 
Przyjaciele, czy wszystko w porządku? 
Dla zainteresowanych, mam takich 1000, w różnych kolorach

- czytamy pod postem. A wy co sądzicie o tym kontrowersyjnym projekcie? 

 
 
 

Modna biżuteria 2021 - poniżej znajdziecie propozycje produktów innych marek.