Modne fryzury na zimę 2020. To cięcie złagodzi ostre rysy twarzy, a nietuzinkowa koloryzacja wyróżni z tłumu!

Zima 2020/2021 to czas dość prostych i naturalnych fryzur. Mają być przede wszystkim wygodne i łatwe do codziennej stylizacji. Jakie są najmodniejsze fryzury 2020/2021? Zobacz przykładowe cięcia i koloryzacje.

Ten sezon zimowy będzie idealny dla kobiet lubiących luźny styl i naturalność. Nie będzie trzeba stać godzinami przed lustrem, aby kręcić włosy lub jakoś specjalnie je układać. Fryzury na zimę 2020/2021 są raczej proste i dobrze współgra to z tym co wpisuje się w trendy w makijażu i w modzie. W tym sezonie stawia się m.in. na brak podkładu albo delikatny podkład rozświetlający, a najmodniejsze ubrania to te w stonowanych kolorach ziemi. Jeśli więc lubisz luźno rozpuszczone włosy albo zebrane w prosty kok to jest to świetny czas dla ciebie!

Modne fryzury zima 2020 / 2021: dla długich i średnich włosów

Właścicielki długich włosów mogą im dać zupełną swobodę. Rozpuszczone, naturalne włosy będą bardzo modne i nie trzeba ich wyjątkowo stylizować. Taka fryzura damska nawiązuje do stylu Francuzek, które również stawiają na naturalność i lubią zwyczajne rozpuszczone włosy, w których można wyglądać uroczo. W tym sezonie postaw też na przedziałek na środku głowy. Modna fryzura na zimę 2020 do domu lub na wieczorny spacer? To luźny kok na czubku głowy tzw. banana bun lub pół kok, czyli half-bun, wykonany tylko z części włosów. Wykonuje się je niezwykle prosto, a zarazem uzyskuje się nowoczesną i bardzo wygodną fryzurę. W trendy na zimę 2020 wpisują się również włosy zaczesane do tyłu, które mogą kojarzyć się trochę z męskim stylem. To łatwy do uzyskania efekt - wystarczy nałożyć na nie trochę pianki lub żelu - dzięki temu ostatniemu uzyskamy modny "wet effect". Możesz je spiąć klamrą lub dużą gumką. 

Dużo produktów do pielęgnacji włosów i ciała znajdziesz na Avanti24.pl!

fryzury zima 2020fryzury zima 2020 fot. imaxtree.com

Modne fryzury na zimę 2020: panelowa koloryzacja

A może myślisz o jakieś ciekawej zmianie koloru włosów? Zimą 2020 modna jest panelowa koloryzacja. Co to oznacza? Farbujemy włosy na dwa różne kolory ( po angielsku określa się je jako "two toned hair") i łączymy je w taki sposób jaki chcemy - nie ma tutaj reguły. W dodatku mogą to być dwa zbliżone do siebie odcienie np. jasny i ciemny brąz albo kompletnie inne - nawet blond i czerń. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać - czy bardziej stonowany, czy ekstrawagancki. Taka modna fryzura damska na zimę 2020 to propozycja dla odważnych, którzy szukają czegoś oryginalnego. 

fryzury zima 2020fryzury zima 2020 fot. instagram.com/shearbeauty_bynicole; instagram.com/mojkahair

Najmodniejsza fryzura na zimę 2020: Angled bob

Kolejny sezon jako jedną z najmodniejszych fryzur wymienia się boba, a szczególnie jego wersję o nazwie angled bob. Włosy są dłuższe niż w przypadku klasycznej odsłony tej modnej fryzury i sięgają za linię żuchwy. Są ścięte pod kątem, dłuższe z przodu niż z tyłu i stąd właśnie nazwa - od angielskiego slowa "angle", czyli kąt. Taka propozycja na pewno może się wielu spodobać kobietom. Ta modna fryzura na zimę 2020 / 2021 korzystnie wpływa na wygląd twarzy. Szczególnie mogą się na nią zdecydować kobiety z ostrzejszymi rysami, które dzięki angled bob zostaną złagodzone i bardziej kobiece. 

 

Modna krótka fryzura - zima 2020

Jeśli preferujesz bardzo krótkie włosy to strzałem w dziesiątkę może być pixie cut, określane również jako cięcie na chłopczycę. Jednak nie oznacza to, że nie można w niej wyglądać bardzo kobieco! Plusem jest przede wszystkim wygoda, ale nie tylko. Jak w ogóle wygląda modna fryzura na zimę 2020: pixie cut? Pod tą nazwą kryje się dość prosta fryzura - środek i przód jest trochę dłuższy, a boki przystrzyżone. Dłuższe kosmyki można potargać i uzyskać efekt messy hair. Taka krótka modna fryzura odmładza i jest niezwykle prosta w codziennej stylizacji. 

 
Więcej o: