Te sztyblety to HIT Instagrama i ulicznej mody! Gruba podeszwa dodaje centymetrów

Julia Sześciło, D Z
09.11.2020 11:00
Te sztyblety to HIT Instagrama i ulicznej mody! - sztyblety na grubych podeszwach

Te sztyblety to HIT Instagrama i ulicznej mody! - sztyblety na grubych podeszwach (fot. imaxtree.com)

Jeśli lubisz klasykę w nowoczesnym wydaniu oraz najnowsze modowe trendy, sztyblety na grubych podeszwach mogą cię zainteresować! Te oryginalne botki to nowy HIT Instagrama i street stylu. Piękne i wygodne!

Modne sztyblety na grubych podeszwach - jesień-zima 2020/2021

Sztyblety to popularne botki damskie na jesień i zimę. To klasyczne buty, łączące ze sobą elegancję i styl. W tym sezonie jednak nie te klasyczne, proste modele wzbudzają najwięcej emocji. W 2020 roku furorę robią sztyblety damskie na grubych podeszwach! To gorący trend widoczny na Instagramie i fashion weekach. Czy te oryginalne buty o nowoczesnym fasonie trafią w twój gust?

Sztyblety na grubych podeszwachSztyblety na grubych podeszwach fot. imaxtree.com

Sztyblety na platformach zaskakują nowatorskim fasonem. Przypominają nieco obuwie militarne. Często są nieco dłuższe niż klasyczne modele - sięgają łydki i wyglądają na "ciężkie" buty, co również jest cechą charakterystyczną militarnego stylu. Niech to jednak cię nie zmyli - to nie męskie buty. Te modele pasują świetnie do sukienekspódnic

Sztyblety na grubych platformach kobiety pokochały za ich wygodę i styl. Te buty dodają centymetrów, pięknie wydłużają nogi, a stopy się w nich nie męczą! Ich podeszwy wykonane są najczęściej z miękkiej gumy, która jest lekka i zapewnia dobrą amortyzację. Ale sztyblety na platformach przede wszystkim dodają oryginalnego stylu, charakteru i pasują do wszystkiego! Jeśli uwielbiasz modę i najnowsze trendy, sztyblety na platformach to buty, które na pewno warto rozważyć na sezon jesień-zima 2020/2021!

 
 

Trend 2020 - sztyblety na platformach

Platformy to gorący obuwniczy trend w 2020 roku. Nie powinno więc specjalnie dziwić, że w jesiennym sezonie podwyższenia dotarły również do projektantów sztybletów. Grube podeszwy pięknie pasują do tych klasycznych botków. Nadal mają minimalistyczny charakter, jednak w świeżej, nowoczesnej odsłonie. Te oryginalne modele lansują takie światowe marki jak Churchs, Bottega Veneta, która stworzyła charakterystyczne białe sztyblety na podwyższeniu oraz Marc Jacobs, którego miłość do platform jest ogólnie znana. Sztyblety na grubej podeszwie szybko trafiły do Instagrama i ulicznej mody - noszą je najlepsze modelki, stylistki, gwiazdy i influencerki, a te modne modele znajdziesz na przykład w polskich sieciówkach! 

 
 
 
 

Sztyblety damskie w świetnych cenach znajdziesz na Avanti24.pl!