Rozpal zmysły i postaw na wygodę! Ta bielizna sprawi, że poczujesz się seksownie i komfortowo!

Paulina Żmudzińska, D Z
21.10.2020 13:25
Bielizna Triumph

Bielizna Triumph (Instagram @triumphlingerie)

Wygodna bielizna nie tylko pomoże nam czuć się komfortowo na co dzień, ale również zadba o nasze zdrowie. Tym razem postanowiłam przyjrzeć się modelom marki Triumph - udało mi się znaleźć produkty w sam raz na wyjątkowy wieczór, jak i na co dzień!

Bielizna Triumph na każdy dzień

Spędzamy teraz zdecydowaną większość czasu w domach. Część z nas będąc w mieszkaniu, rezygnuje całkowicie z noszenia biustonoszy, inne panie natomiast nie wyobrażają sobie dnia bez odpowiedniego stanika. Marka Triumph tworzy modele, które nie tylko pomogą w prawidłowym podtrzymaniu biustu, ale także odciążą nasz kręgosłup. Jeśli należysz do fanek braku tej części bielizny, mamy dobrą informację! Brand od początku istnienia stawia nie tylko na walory estetyczne, ale także jakościowe i innowacyjne. Nawet jeśli nie lubisz nosić stanika, wkładając modele marki Triumph zapomnisz, że masz je na sobie. Na uwagę zasługuje nie tylko kultowy już biustonosz Fit Smart, ale również nowość - Design For Life. W tym miejscu musimy także wspomnieć o modelu Invisible Lift, który dzięki fiszbinom i innowacyjnej technologii świetnie dopasowuje się do kształtu i rozmiaru biustu.

Bielizna do zadań specjalnych

Każda z nas chce czuć się wyjątkowo i kobieco. Od czasu do czasu rezygnujemy więc z wygodnej i praktycznej bielizny na rzecz seksownych i kobiecych modeli. Jednak marka Triumph udowodniła, że te rzeczy mogą iść ze sobą w parze! Jeśli chcemy sprawić sobie zestaw na wyjątkowy wieczór lub lubimy koronki na co dzień, warto sięgnąć po popularny model Amourette 300. Możemy także zdradzić, że Triumph już niedługo zaskoczy klientki nową, świąteczną edycją Amourette Charm Christmas, na którą wiele z was czeka z niecierpliwością!

Bielizna TriumphBielizna Triumph Mat. prasowe Triumph

Biustonosze z fiszbinami czy bez?

Panie można podzielić na dwie grupy: te które kochają staniki z fiszbinami i te, które nie wyobrażają sobie przetrwać w nich jednego dnia. Te półokrągłe, metalowe druty, w które wyposażone są staniki, nie tylko odciążają nasze ramiona, ale również pięknie modelują nawet największe biusty. Po bieliznę bez fiszbin najczęściej sięgają młode dziewczyny, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą częścią bielizny. Takie produkty wykonane chociażby z koronki są też niezwykle seksowne i pobudzają zmysły, dlatego dojrzalsze panie także chętnie się na nie decydują!

Bielizna TriumphBielizna Triumph Mat. prasowe Triumph