Kolorowe płaszcze - dodaj odrobiny wiosny swoim jesiennym stylizacjom! Te kolory są na topie!

Julia Sześciło
22.09.2020 20:15
Kolorowe płaszcze na jesień 2020

Kolorowe płaszcze na jesień 2020 (fot. VALENTINA VALDINOCI / imaxtree.com)

Kolorowe płaszcze będą bardzo modne jesienią 2020! Są oryginalne, eleganckie i dodadzą blasku każdej stylizacji. Modele w tych kolorach zrobiły na nas największe wrażenie!

Modne płaszcze na jesień 2020 w żółtym kolorze

Szukasz oryginalnego płaszcza na jesień 2020? Modele w żółtym kolorze to coś dla ciebie! Są tak charakterystyczne, że nie sposób oderwać od nich wzroku. Każdą stylizację, nawet tę najnudniejszą, podrasują i sprawią że będzie wyglądać nietuzinkowo. Kolorowy żółty płaszcz to zdecydowanie jeden z naszych faworytów w tym sezonie. Z takim modelem z łatwością skomponujesz modne jesienne stylizacje. 

Kolorowe płaszcze na jesień 2020Kolorowe płaszcze na jesień 2020 fot. imaxtree.com

Kolorowe niebieskie płaszcze

Popularne na tegorocznych fashion weekach były także niebieskie płaszcze. Tutaj polecamy wybrać modele w zimnych odcieniach błękitu i granatu. Takie płaszcze są eleganckie, pełne klasy i charakteru. Świetnie nadają się do poważnych stylizacji, jak i do tych na luzie w casualowej osłonie. Z jeansami stworzą parę idealną i są wręcz stworzone do białej koszuli. 

Kolorowe płaszcze na jesień 2020Kolorowe płaszcze na jesień 2020 fot. imaxtree.com

Kobiece płaszcze w różowym kolorze

Bardzo podobają nam się też płaszcze różowej barwy. Są kobiece, delikatne i pięknie komponują się z dzianiną, a w skórzanej wersji wyglądają bardzo oryginalnie! Takie kolorowe płaszcze pasują do wszystkiego. Możesz łączyć je z klasycznymi kolorami - czernią, bielą i szarością, ale świetnie łączą się też z zielonymi, czerwonymi, a nawet żółtymi ubraniami. 

Kolorowe płaszcze na jesień 2020Kolorowe płaszcze na jesień 2020 fot. imaxtree.com

Modne zielone płaszcze na jesień 2020

Kolejne płaszcze, które urzekły nas w tym sezonie to zielone modele. Są uniwersalne - pasują kobietom w każdym wieku, o każdej karnacji i do każdego koloru włosów. Ładnie wyglądają płaszcze i w jasnym i w ciemnym odcieniu zieleni.

Kolorowe płaszcze na jesień 2020Kolorowe płaszcze na jesień 2020 fot. VALENTINA VALDINOCI / imaxtree.com

Sprawdź ofertę płaszczy na Avanti24.pl!