Rajstopy przeciwżylakowe poprawiają krążenie i zapobiegają zmeczeniu nóg. Doradzamy, jak wybrać odpowiednie

Agata Zielińska
23.06.2020 11:45
Rajstopy

Rajstopy (Fot. Instagram: @Gabriella_company)

Każda z nas ma w swojej szafie rajstopy zarówno eleganckie i stylowe z wzorkami, jak i te cieliste pełniące funkcje wyłącznie praktyczne. Ale czy wybierasz odpowiednie modele? Dobrze dobrane rajstopy mogą zapobiegać problemom zdrowotnym - wybrałyśmy rajstopy przeciwżylakowe, które korzystnie wpłyną na stan nóg.

Rajstopy przeciwżylakowe

Rajstopy to nie tylko obowiązkowy element damskiej garderoby. Mogą być praktyczne, stylowe, funkcjonalne i korzystne dla zdrowia. Takie modele znalazłyśmy w ofercie marki Gabriella. Wiele kobiet ma problemy z żylakami, krążeniem krwi i opuchnięciami nóg - obwiniają one najczęściej nieodpowiednie buty, wysiłek lub zmęczenie. Ból nóg jest przede wszystkim męczący, niekomfortowy i może być oznaką problemów zdrowotnych. Dobrym rozwiązaniem jest wybieranie specjalistycznych rajstop uciskowych i przeciwżylakowych. Jak one działają? Rajstopy przeciwżylakowe korygują linię ud i bioder, są zmiękczone ekstraktem z Aloe Vera wspomagają więc walkę z cellulitem, zapewniają skórze nawilżenie i uczucie komfortu. Rajstopy specjalne z oferty Gabrielli mają korzystny wpływ na zdrowie, samopoczucie, skórę oraz na wygląd sylwetki. Rajstopy uciskające ukrywają boczki, wystający brzuszek i masywne uda, ale przy tym nie spłaszczają pupy. Poniżej znajdziesz wybrane przez nas rajstopy i skarpetki. Model Secret shaper ma w splocie zawarte mikrokapsułki z kofeiną, które pod wpływem ciepła przenikają do skóry. 

 

Rajstopy i skarpetki lecznicze

Problem z bólem stóp, opuchlizną i krążeniem? W ofercie marki Gabriella znajdziesz rajstopy z efektem masażu - idealne na długie godziny w szpilkach np. na weselu. Na lato polecamy także krótkie skarpetki z bezuciskowym ściągaczem z ekstraktem z aloesu oraz cienkie rajstopy w cielistym kolorze - idealnie dopasowują się do skóry. 

 
Więcej o: