To najlepszy moment na zakup porządnej walizki w dobrej cenie! Te zazwyczaj kosztują sporo, a teraz kupisz je 73% taniej

Joanna Szczurek
13.04.2021 16:47
walizka

walizka (fot. Eastpack Instagram)

Początkowo marka Eastpack zajmowała się wyposażaniem dla armii USA. W późniejszym etapie wypuściła na rynek torby szkolne i plecaki dla młodzieży, które wyróżniały się wytrzymałością i oryginalnym designem. Teraz w ofercie marki znajdziesz walizki, torby i plecaki z najtrwalszych materiałów, które przetrwają lata. Zobacz, co znajdziesz na wyprzedaży.

Walizki Eastpack z wyprzedaży

walizki z wyprzedaży Eastpackwalizki z wyprzedaży Eastpack Instagram Eastpack/ zalando

Więcej walizek znajdziesz poniżej.

Walizki Eastpak są nie tylko pojemne i porządne, ale wyróżniają się również stylowym designem. Postawiłyśmy na modele we wzory, które wyróżnią cię z tłumu. Wyglądają bardzo stylowo i są kobiece. Jeżeli stawiasz na bardziej klasyczne rozwiązania, to wybierz walizkę w jednolitym kolorze. Urozmaiceniem może być nietypowa i rzucająca się w oczy barwa, na przykład róż czy turkus. W naszym zestawieniu znajdziesz walizki o różnych rozmiarach. Od niewielkich kabinówek, aż po spore walizki, w które zmieścisz wszystko, co będzie ci potrzebne na długą podróż. 

Plecaki Eastpack z wyprzedaży

plecak Eastpackplecak Eastpack Eastpack

Wygodny i ładny plecak to niezbędny element wyposażenia na wyprawy w góry lub podczas krótkich wycieczek. Wybrałyśmy plecaki w neutralnych, stonowanych kolorach, a także takie ze stylowymi ozdobami, na przykład w postaci naszywek. Plecaki  Eastpakbędą świetne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

Poniżej znajdziesz też pojemne torby tej marki z wyprzedaży.