Przegląd bielizny nocnej: wybieramy seksowne i wygodne piżamy, koszulki i szlafroki

Agata Zielińska
16.03.2020 13:20
Piżama

Piżama (Fot. Shutterstock)

Komfort, swoboda i pouczcie bezpieczeństwa - to 3 ważne kwestie, które składają się na zdrowy sen. Niektóre kobiety zamiast koszulki nocnej wybierają klasyczny t-shirt i majtki, niektóre śpią nago, a inne nie wyobrażają sobie pójścia spać bez opaski na oczy i swojego ulubionego kompletu z satyny. Wybieramy piżamy, które są tak lekkie i oddychające - jakbyś spała bez ubrań, tak wygodne - jakbyś była w ulubionym t-shircie i tak zmysłowe, że nie będziesz chciała jej zdjąć!

Zmysłowe piżamy

Krótki szorty i koszulka z satyny i koronki to strzał w dziesiątkę jeśli szukasz nie tylko wygodnej, ale i zmysłowej piżamy. Śliski, lśniący materiał jest przede wszystkim bardzo lekki i przyjemny w dotyku. Warto przywiązać uwagę nie tylko do strojów wyjściowych, ale także do bielizny nocnej. Odpowiedni wybór piżamy wpływa na zdrowy sen i wypoczynek, a tam samym na twoje zdrowie! Zobacz piżamki, które są zmysłowe i seksowne! 

Zmysłowe piżamkiZmysłowe piżamki Fot. Ralph Lauren

Koszulki nocne

Jednoczęściowe piżamy czyli koszulki nocne to kolejna wygodna propozycja, która może być także seksowna. Wykończenie z koronki i krój, który pobudzi zmysły to klucz do sukcesu! Wybrałyśmy 6 propozycji pięknych i eleganckich piżam! Niektóre z nich wyglądają jak sukienki wieczorowe! 

Koszulki nocneKoszulki nocne Fot. Modivo

Ciepłe i wygodne

Propozycje piżam dla zmarzlaków? Mamy je! Wygodne, ciepłe, a zarazem oddychające. Są idealne dla osób, które szybko marzną i mają problem zimnych stóp, jak i dla tych co nie lubią chłodnych poranków. Oto nasze propozycje. 

PiżamaPiżama Fot. Modivo

Szlafroki

Szlafrok to propozycja z dziedziny bielizny nocnej, która niekoniecznie służy do spania, ale sprawdzi się jako okrycie po wieczornej kąpieli, podczas domowego SPA. Jest idealnym okryciem na chłodne wieczory i mroźne poranki. Wybrałyśmy dwa rodzaje szlafroków: ciepłe, puszyste i przyjemne w dotyku, oraz satynowe, cienki z koronką typu kimono, które również zapewniają dużo ciepła!

SzlafrokiSzlafroki Fot. Modivo

Więcej o: