Pikowane portfele to hit. Zobacz najładniejsze modele, w tym wybrane z wyprzedaży

Paulina Bukarewicz
28.01.2020 13:00
portfel

portfel (@eobuwie.pl Instagram)

Pikowane torebki już od kilku sezonów znajdują się w ścisłej czołówce najlepszych trendów modowych. Również portfele o takim designie wyglądają bardzo stylowo. Wybrałyśmy najładniejsze, w tym modele z wyprzedaży. Sprawdź nasze propozycje.

Pikowane portfele damskie 

 

Nosząc portfel codziennie w torebce, wyjmując go i wkładając, narażamy go na otarcia i zniszczenia. Warto zatem kupić sobie portfel, który został wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak np. skóra naturalna. Odporny na przetarcia portfel z porządnej jakości tworzyw starczy na lata. Pikowane modele są w tym sezonie bardzo modne. Podobnie jak torebki, zyskują coraz większą liczbę fanek. Choć portfel trzymamy w torebce, to chcemy, aby był on ładny i modny. Poniżej propozycje od kultowych marek. Wybrane modele kupisz z dużym rabatem. 

Który z modeli warto kupić? Model marki Liu Jo z ekologicznej skóry jest pojemny dzięki dużej ilości przegródek, dodatkowo teraz kupisz go o 100 złotych taniej. Czerwony model Pierre Cardin kosztuje niewiele, ale przyciąga nie tylko cena, ale także oryginalny design. Z dużym rabatem kupisz także modele od Michael Kors i Love Moschino.