Torebki "worki" krakowskiej marki Me&BAGS. Ręcznie tworzone modele w miejskim stylu

Paulina Bukarewicz
23.01.2020 15:00
torebka me&bags

torebka me&bags (@mebags.pl Instagram)

Me&BAGS to krakowska marka działająca na rynku od 2010 roku. Jej specjalnością są ręcznie robione torby, doskonale wpisujące się w miejski styl życia i luźną, nowoczesną elegancję. Pojemne "worki" tworzone są z myślą o kobietach, które codziennie muszą zmieścić masę drobiazgów i mnóstwo innych, potrzebnych rzeczy. Te unikatowe torebki sprawdzą się dla każdej z was. Zobacz nasze propozycje. Wybrane modele kupisz ze sporym rabatem.

Me&BAGS - krakowska marka z tradycją 

Marka Me&BAGS od 10 lat z pasją projektuje i ręcznie tworzy torby w słynącym z rzemieślniczych tradycji Krakowie. Stworzona została przez dwójkę zapaleńców - Ewę Kołbon i Marcina Walocha, którzy porzucili pracę w korporacji na rzecz tworzenia z pasją. Wszystkie torebki są osobiście projektowane przez Ewę, a ich wyrobem zajmują się profesjonalni i posiadający wieloletnie doświadczenie krakowscy kaletnicy i krawcy. Założyciele brandu wierzą w slow fashion, czyli sztukę projektowania i szycia z wysoką dbałością oraz przywiązaniem do najdrobniejszego detalu. To wszystko przekłada się na trwałość i piękny wygląd torebek. 

Torebki Me&BAGS - co je wyróżnia wśród innych modeli na rynku? 

Ręcznie wykonane torebki Me&BAGSRęcznie wykonane torebki Me&BAGS fot. mebags.pl Instagram

Na rynku mamy mnóstwo firm i marek, które produkują torebki. Oferują one całą masę modeli wykonanych z różnych materiałów. Co takiego mają torebki Me&BAGS, że wyróżniają się na tle tak licznej konkurencji? Niezwykle cenną i pożądaną przez klientki cechą, którą powinna wyróżniać się dobra torebka, jest staranność jej wykonania i najlepsze materiały. Tymi cechami na pewno wyróżniają się prezentowane przez nas modele. 

My, kobiety, lubimy kiedy nasza torebka jest oryginalna, wyróżnia się z tłumu sieciówkowych modeli czy tych od popularnych marek, ale już tak znanych i "oklepanych", że mają je wszyscy. Torebki krakowskiej marki są "inne" w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pasują nie tylko do casualowych zestawów na miasto, sprawdzą się także jako dodatek do eleganckich stylizacji. Ich zaletami są: pakowność, praktyczność i wygoda. Spodobają się zabieganej studentce, zapracowanej biznesswoman oraz aktywnej fizycznie sportsmence. Całą listę pozytywów torebek Me&BAGS zamyka jeszcze jeden istotny aspekt, mianowicie cena. Tutaj czeka nas kolejne zaskoczenie! Ręcznie wykonaną torebkę kupisz za mniej niż 250 złotych. 

Więcej o: