Sukienki z nowej kolekcji Reserved i Mohito - najpiękniejsze modele w stylu retro!

Agata Zielińska/DZ
14.01.2020 15:08
Styl retro

Styl retro (www.shutterstock.com)

Jakie sukienki i bluzki będą trendy w 2020 roku? Moda powraca do starych, dobrych lat 60. Niektóre z pań, z nadzieją, że moda powróci, z pewnością mają na dnie szafy spódnice i sukienki w grochy swoich mam, bluzki z bufiastymi rękawkami oraz grube paski, które podkreślały talię osy. No i powróciła! Jeśli jednak brakuje ci rozkloszowanych sukienek w odważnych kolorach i czarnych bluzek w białe grochy, to szybko nadrób zaległości!

Sukienki i koszule w grochy

Grochy i kropki to charakterystyczny print z lat 50. i 60., który na szczęście powrócił do nas w wielkim stylu. Sukienki z dawnych lat były delikatne, a kobiecość podkreślał nie głęboki dekolt i długość mini, a szminka w kolorze zmysłowej, głębokiej czerwieni i uniesione delikatnym tapirem włosy. Trzeba przyznać, że znane sieciówki sprostały wyzwaniu i świetnie odwzorowały modę sprzed 60 lat.

Sukienki retroSukienki retro Materiały partnera

Sukienki i bluzki z bufkami

Jeśli w głębi duszy utożsamiasz się z Anią Shirley, której marzeniem była sukienka z bufiastymi rękawami, to teraz masz niepowtarzalną okazję, by ono się spełniło. Moda na "napompowane" rękawy oraz koszule o pudełkowym kroju z poduszkami na ramionach powróciła do nas w świetnym, nowym wydaniu. Skąd ten sentyment do dawnych lat? Sięganie po coś, co było modne wiele lat temu, jest jak podróż do przeszłości. Trzeba przyznać, że lata 60. pod względem zmian w modzie były naprawdę owocne! "Nadmuchane" rękawy i doły sukien, przełamane paskiem eksponującym talię i te piękne kolory! Nasze propozycje wpisują się świetnie zarówno w styl oficjalny jak i w modę uliczną. 

Modne ubrania z bufiastymi rękawamiModne ubrania z bufiastymi rękawami Materiały partnera