Plecaki Himawari: styl i wygoda w biurze, na szlaku oraz na co dzień

Wioleta Bednarczyk
03.01.2020 14:55
Plecak Himawari

Plecak Himawari (mat. pras. Partnera)

Wolisz plecaki z outdoorowym zacięciem, czy biurowe klasyki? Jedne i drugie ma dla ciebie marka Himawari. Są też vintagowe perełki.

Spora gama kolorystyczna, mnóstwo kieszonek, wodoodporność, solidne zamki, dobra jakość, rozsądna cena wyróżniają dobre plecaki. Takie też są rożne modele, które oferuje marka Himawari. Świetnie się sprawdzą w szkole, biurze, na spacerze po ulicach miasta, a nawet na szlaku. Naprawdę nie można im nic zarzucić!

Plecaki można nabyć w różnych stylach i wielkościach. Są też takie, które przypominają torby. Do wyboru, m.in.: damski szkolny, na laptopy 13,3", 14,1", 15,6", 17,3" lub tablety. Także plecaki w wersji vintage, a nie tylko klasycznej marki

Mają też dobre ceny! Barwne połączenia kolorów lub stonowane wersje plecaków można nabyć już za ok. 150 zł. Większe modele kosztują nieco ponad 200 zł. Prawda, że interesująca oferta? Zobacz!

Plecak Himawari na laptopa z outdoorowym zacięciemPlecak Himawari na laptopa z outdoorowym zacięciem mat. pras. Partnera

Marka Himawari ma też świetne plecaki, które wyglądają jak torby. Idealne do pracy. Połączenie dobrego designu z jakością i praktycznością pozwoli wygodnie i stylowo kroczyć po ulicach miasta, jak również korytarzach biura. 

Plecaki Himawari w dwóch stylachPlecaki Himawari w dwóch stylach mat. pras. Partnera

Więcej o: