Jeansy z efektem push-up, które wymodelują i podkreślą pupę

Agata Zielińska
03.01.2020 13:32
Spodnie

Spodnie (www.instagram.com/reneegirls)

Kobiety na całym świecie pokochały jeansy z efektem push-up. Są nie tyko bardzo modne, ale także wyglądają świetnie, niezależnie od sylwetki. Oto kilka powodów, dla którcyh warto zamienić zwykłe jeansy na te z efektem push-up.

Jeansy z efektem push-up

Jeansy z efektem push-up nadają dolnej partii ciała kobiecych kształtów. Która z nas nie chciałaby mieć idealnej pupy? Podobnie jak biustonosz z wypełnieniem push-up ma za zadanie podnosić i eksponować piersi, tak spodnie z efektem push-up modelują i uwydatniają pupę. Jeansy takie są odpowiednie nie są tylko dla osób, które myślą, że mają płaską pupę, ale dla każdego, kto nie lubi, gdy dopasowane spodnie spłaszczają kobiece kształty. 

Jeansy z efektem push-upJeansy z efektem push-up Materiały partnera

Jeansy, które wymodelują i podkreślą pupę oraz wydłużą nogi

Odpowiednio dopasowane spodnie potrafią optycznie wydłużyć nogi i całą sylwetkę. Jakie jeansy wybrać, by osiągnąć wymarzony efekt? Unikaj jeansów z niskim stanem i biodrówek, szczególnie z rozszerzanymi nogawkami. Potrafią one dodać niechcianych kilogramów oraz znacznie skracają nogi. Inaczej jest w przypadku spodni z wysokim stanem, które wysmuklają talię, podkreślają pupę i sprawiają, że nogi "sięgają nieba". Atuty sylwetki takie jak wcięcie w talii i krągła pupa podkreślisz dodatkowo, gdy wpuścisz w spodnie dopasowaną bluzkę. Oto modele, które pokochały kobiety.

JeansyJeansy Materiały partnera

Więcej o: