Kosmiczne ubrania polskiej marki Mars from Venus. Poznajcie markę nie z tej Ziemi!

Agata Zielińska
26.12.2019 14:00
mars from venus

mars from venus (https://www.instagram.com/mars_from_venus/?utm_source=ig_embed)

Umiejętność zabawy kolorami jest bardzo porządana w świecie mody, trzeba przyznać, że marka Mars from Venus robi to bezbłędnie. Co więcej jest to marka polska, ubrania są szyte w Łodzi, ale projekty są wzięte z kosmosu. Obok tak kolorowych ubrań nie da się przejśc obojętnie. Poznajcie markę nie z tej Ziemi.

Brand Mars from Venus jest reprezentantem nie tylko unikatowych kombinacji wzorów i kolorów, ale także świetnej jakości. Dla kogo szyje marka? Dla poszukiwaczy własnego stylu, indywidualistów, każdego kto lubi wyróżniać się z tłumu i nie boi się odważnych kombinacji, w ofercie znajdziecie bluzy i koszulki damskie, męskie i unisex - to dobry patent jeśli lubisz podkradać partnerowi ubrania. 

Dizajnerskie bluzy polskiej marki Mars from Venus

Wybraliśmy kilka propozycji marki, które przykuwają uwagę. Bluzy idealnie reprezentują modę uliczną. Niebanalne wzory i kolory - dzięki nim wyróżnisz się z tłumu. Wykonane są w stu procentach z bawełny, są więc ciepłe, przyjemne w dotyku, a podwójny szew sprawia, że także bardzo wytrzymałe. 

BluzyBluzy Fot. Materiały partnera

Patriotyczna kolekcja marki Mars from Venus

Naszą uwagę przyciągnęła także kolekcja biało - czerwona. I choć bluz jest kilka, to taki akcent w polskich markach, szczególnie jeśli działa ona na rynku europejskim jest rzadko spotykany. Często marki promują flagę USA lub UK, wzór ten wszedł już do mody na stałe. Miło więc popatrzeć na polską markę, która promuje swoje barwy za pomocą odzieży. 

Bluzy patriotyczneBluzy patriotyczne Fot. Materiały partnera

Więcej o: