Klasyczne torebki polskich marek - pojemne i praktyczne modele

Agata Zielińska/DZ
12.12.2019 11:27
Torebka Gino Rossi

Torebka Gino Rossi (Fot. www.instagram.com/ginorossiofficial)

Klasyczna torebka to must have w garderobie każdej kobiety. To, że pasuje do wszystkiego, to jej największa zaleta. Może służyć zarówno na co dzień, do pracy jak i do eleganckich stylizacji. Wybraliśmy minimalistyczne modele, które kupisz teraz z rabatem na przedświatecznych promocjach - idealnie sprawdzą się na prezent.

Klasyczne torebki marki Lasocki

Lasocki to brand, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat cieszy się zaufaniem Polek, które pokochały wygodne skórzane buty oraz eleganckie torebki. Wybraliśmy klasyczne modele torebek Lasocki. Są lekkie i bardzo pojemne. Bez problemu zmieścisz w nich format A4 lub mały laptop. 

Klasyczne torebkiKlasyczne torebki Materiały partnera

Klasyczne torebki marki Gino Rossi

Marka Gino Rossi kojarzy nam się z Włochami, które słyną ze wysokogatunkowych torebek, butów i wyrobów skórzanych. Mamy się czym szczycić, bo Gino Rossi to polski brand, którego produkty zachwycają jakością i wyglądem. Marka stawa na elegancję i prostotę. Zobacz, jakie modele klasycznych torebek Gino Rossi wybrała redakcja.

 

Klasyczne torebki projektantki Evy Minge

W zestawieniu nie mogło zabraknąć światowej sławy polskiej projektantki - Evy Minge. W te modele zdecydowanie warto zainwestować - będą służyły na lata, przy odpowiedniej pielęgnacji wyglądając jak nowe. Wybraliśmy klasyczne, pojemne torebki idealne do pracy, na uczelnię i na co dzień. Cechują się wysoką jakością, eleganckim połączeniem kolorów i pięknym designem. 

TorebkiTorebki Fot. Materiały partnera