Piękne i eleganckie koszule wiązane pod szyją - idealne do pracy

Agata Zielińska/DZ
10.12.2019 12:02
Bluzka

Bluzka (Fot. www.instagram.com.domodi.pl)

Szukasz eleganckiej koszuli do pracy, która pogodzi modę z obowiązującym w miejscu pracy dress codem? Nawet jeśli szef nie nałożył na pracowników obowiązku noszenia "pracowniczego mundurka" , to zrobiło to społeczeństwo. Jeśli sukienka będzie za krótka, a bluzka będzie miała za duże wycięcie - możesz się spotkać z przykrościami w pracy. Jaką koszulę wybrać do pracy, by była stylowa, wygodna i elegancka?

Eleganckie koszule z wiązaniem na wyjątkowe okazje

Wybraliśmy najmodniejsze w tym sezonie koszule z wiązaniem pod szyję. Te fasony sprawdzą się w pracy w połączeniu z eleganckimi spodniami lub ołówkową spódnicą. To również dobry wybór na małe przyjęcia takie jak urodziny, spotkanie z przyjaciółmi bądź na randkę. Koszule wiązane na małą lub dużą kokardę są bardzo eleganckie, ale przemycają do prostej stylizacji nutę seksapilu oraz tajemniczości. 

Koszule z wiązaniem, które idealnie sprawdzą się w pracy

Koszule prezentowane poniżej to minimalistyczny i klasyczny sposób na stylizację do pracy. Koszula wiązana pod szyją w połączeniu ze spódnicą w kształcie litery A sprawia, że figura przypomina klepsydrę - talia jest pięknie podkreślona. 

Koszule do pracy z wiązaniemKoszule do pracy z wiązaniem Fot. Materiały partnera

Więcej o: