Ubrania w kolorze bordo - mamy propozycje na święta

Agata Zielińska
10.12.2019 13:18
Bordowe ubrania

Bordowe ubrania (Fot. www.instagram.com/born2be_pl)

Kolory odgrywają pewną rolę w naszym życiu. Pomagają wyrażac uczucia, budzą skojrzenia. Czerń pomaga nam wyrażać smutek, żółty ma odpowiadać za zazdrość, a niebieski i szary świadczą o profesjonaliźmie - to tylko niektóre utarte przez społeczeństwo stereotypy. Nie wiemy jakie zarzuty postawione są czerwieni, ale nam ten kolor bezsprzecznie kojarzy sie z zimą i świętami. Ostatnio pokochaliśmy nie tylko czerwień, ale jej intensywniejszy i ciemniejszy odcień - bordo.
 

Ubrania w kolorze bordo - idealne na święta

Bordowe sukienki i koszule - na punkcie stylizacji z tym kolorem można stracić głowę. Szczególnie jeśli umiejętnie wybierze się dodatki. Inspirując się modą z Instagram wybraliśmy perełki w kolorze bordo. W naszych propozycjach będziesz pięknie prezentowała się na tle choinki. W zestawieniu znajdziesz propozycje, które naszym zdaniem sprawdzą się nie tylko przy wigilijnym stole, ale także podczas witania nowego roku - mowa o pięknej sukience z pelerynką i cekinami. Tak głęboka czerwień stworzy połączenie doskonałe ze złotą biżuterią. Nie zaszkodzą delikatne złote pierścionki, kolczyki koła i zegarek na bransolecie. Warto też przełamać ten kolor czernią. Ubrania w kolorze bordo można dowolnie zestawiać z kolorem czarnym. Powyżej znajdziesz dowód, że to świetne rozwiązanie.

Bordowe ubraniaBordowe ubrania Fot. Materiały partnera

Bordowe dodatki na zimę 

Oprócz ubrań w kolorze bordo, które sprawdzą się podczas uroczystości świątecznych, wybraliśmy także dodatki w tym modnym odcieniu. Botki w tym kolorze pasują do wszystkiego. Sprawdzą się zarówno z eleganckim płaszczem jak i sportową kurtką. Nam kolor bordowy śmiało może zastąpić na czas zimowy wszystkie inne kolory. Jest łagodniejszy niż jaskrawa czerwień, pasuje zarówno blondynkom jak i brunetkom. Torebki w tym kolorze to nasz hit! 

Dodatki w kolorze bordoDodatki w kolorze bordo Fot. Materiały partnera