Odzież i akcesoria narciarskie, które zapewnią ci ciepło i bezpieczeństwo, a do tego są stylowe

Agata Zielińska
09.12.2019 13:02
Ubrania narciasrkie

Ubrania narciasrkie (Fot. Materiały partnera)

Jesteś zapalonym narciarzem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sportami zimowymi? W pierwszym, jak i drugim wypadku wymagane jest odpowiednie przygotowanie oraz sprzęt sportowy. O czym musisz pamiętać planując urlop w zimowych stolicach nie tylko w polsce, ale i na świecie? Przygotowaliśmy listę odzieży i sprzętu narciarskiego, bez którego, ani rusz!

Akcesoria narciarskieAkcesoria narciarskie Fot. Materiały partnera

Narty dla dzieci i dorosłych

Jeśli zamierzasz spędzić urlop na stoku z rodziną lub znajomymi warto zaopatrzyć się w w porządne narty, które będą służyły ci przez wiele zim. Sprzęt sportowy można wypożyczyć na stoku lub zaopatrzyć się w swój własny. Taka inwestycja z pewnością się zwróci, szczególnie gdy planujesz dłuższy wyjazd na narty. Wybraliśmy solidne narty w wersji damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Narty to idealny sposób na przyjemne i aktywne spędzenie czasu z bliskimi. 

Buty i kask - idealne na stok narciarski

Warto zainwestować w porządne buty narciarskie oraz kask. Niektóre z nich mają od razu wbudowane gogle, co jest świetnym rozwiązaniem. Jest to na pewno wygodniejszy i łatwiejszy sposób. Nie musisz się także martwić o ich zgubę, gdyż zawsze będą przymocowane do kasku.

Akcesoria narciarskieAkcesoria narciarskie Fot. Materiały partnera

Gogle narciarskie

Jeśli szukasz idealnych gogli narciarskich, to wybraliśmy najsolidniejsze modele, które dodatkowo prezentują się świetnie! Skutecznie przyciemniają i odbijają światło. W nich nie musisz martwić się, ani o słońce, ani o wiatr w oczy. Te modele sprawdzą się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. 

Gogle narciarskieGogle narciarskie Fot. materiały partnera

Kurtki i spodnie narciarskie dla kobiet i mężczyzn

Odpowiednia odzież to rzecz najważniejsza na stoku narciarskim. Nawet najlepszy sprzęt narciarski nie da ci przyjemności ze zjazdów, jeśli kurtka i spodnie nie będą wiatro i wodoodporne. Wybierając odzież narciarską warto sprawdzić parametry ubrań oraz dodatkowe kieszenie, które zabezpieczą dokumenty, telefon oraz kartę uprawniającą do zjazdów na danym stoku narciarskim.  

 
Więcej o: