Tę markę noszą nawet profesjonalni sportowcy! Teraz ich rzeczy kupisz nawet 75% taniej

Joanna Szczurek
21.09.2020 19:52
salomon

salomon (instagram Salomon)

Salomon to francuski producent odzieży sportowej i outdoorowej. Jeżeli jesteś osobą aktywną i potrzebujesz porządnych i praktycznych butów to zobacz co teraz znajdziesz na wielkiej wyprzedaży sklepu. Ubrania i obuwie kupisz teraz do 75% taniej!

Damskie buty i kurtki Salomon 

buty Salomonbuty Salomon Zalando

Więcej butów i kurtek Salomon znajdziesz poniżej.

Marka Salomon stworzyła obuwie dla miłośników pieszych wędrówek i turystyki. Podczas niektórych wypraw warunki potrafią być naprawdę ekstremalne, dlatego porządne buty i odzież to podstawa. Wybrałyśmy buty trekkingowe tej francuskiej marki, które kupisz teraz w atrakcyjnej. Jeśli planujesz wyprawę na łono natury te modele będą strzałem w dziesiątkę. Są porządne i wygodne, miękki materiał w środku chroni przed obtarciami, a dodatkowe usztywnienia stabilizują całą stopę aż za kostki! Poniżej znajdziesz też kurtki damskie, które będą idealne na zimę

Męskie buty i kurtki Salomon

Jeśli jesteś miłośnikiem turystyki, ale poza zwem przygody chcesz czuć także bezpieczeństwo, komfort i stabilizację, to warto zainwestować w porządne obuwie. Buty trekkingowe znajdziecie między innymi w ofercie marki Salomon, która wspiera podróżników na całym świecie. Ich odzież i obuwie zyskała globalne uznanie dzięki precyzji, która wkładana jest w każdą parę butów.