Torebki z tłoczeniem imitującym skórę krokodyla. Piękne modele w niskiej cenie!

Paulina Bukarewicz
21.11.2019 16:30
torebka

torebka (mat. partnera)

Torebki z tłoczeniem imitującym skórę krokodyla stały się ostatnio bardzo popularne. Po ten wzór sięgają najwieksze domy mody, ale także przystępne cenowo sieciówki. My wybrałyśmy tanie modele, na które może sobie pozwolić każda kobieta. Sprawdźcie, które polecamy!

Pojemne torebki shopper 

Torebka shopperTorebka shopper mat. partnera

Krokodyli wzór stał się ostatnio bardzo popularny. Najczęściej pojawia się na butach i torebkach. Takie torebki możemy zobaczyć w kolekcjach największych domów mody, kosztują one krocie. My wybrałyśmy tanie zamienniki, na które każda z was może sobie pozwolić.  Są to torebki, które kupisz w sieciówce w niskiej cenie. Prezentujemy pakowne modele, które sprawdzą się do pracy i na uczelnie. Zmieścisz tam wszystko, co będzie ci potrzebne np. notes, pojemnik na jedzenie, kubek na kawę i drobne kosmetyki. Te bardziej pojemne mogą posłużyć jako bagaż podręczny, który zabierzesz ze sobą do samolotu. Warto mieć ten modny dodatek w swojej szafie! 

Małe listonoszki 

ListonoszkiListonoszki mat. partnera

Listonoszki to małe torebki, które zabieramy ze sobą do restauracji, na imprezę lub wyjście ze znajomymi na miasto. Pomieszczą wszystko to, co będzie ci potrzebne na takie wyjścia. Podkreślają często stylizację, będąc jej ozdobą i dopełnieniem. W naszym zestawieniu znalazły się torebki o różnych kształtach, mamy klasyczne modele w formie prostokąta, półokrągłe oraz model o asymetrycznym kształcie z falowaną klapą który wylansował jeden z największych domów mody - Dior. Możesz ją nosić na ramieniu oraz przywiązaną w talii. Wszystkie nam się bardzo podobają i wyglądają świetnie!