Kandydatki Miss Polonia w olśniewajacych sukienkach - wiemy, gdzie je kupisz!

Agata Zielińska
18.11.2019 11:30
Miss Polonia 2019

Miss Polonia 2019 (ANDRZEJ BELINA BRZOZOWSKI)

Finał konkursu Miss Polonia odbędzie się już 24 listopada. Kandydatki mają okazję zaprezentować się w najpiękniech stylizacjach. Dowiedzieliśmy się, gdzie kupisz sukienki, w których prezentowały się finalistki Miss Polonia podczas sesji zdjeciowej!

Sukienki, które noszą najpiękniejsze Polki 

Finalistki Miss Polonia podczas sesji zdjęciowej miały okazję pozować w najmodniejszych kreacjach. Trzeba przyznać, że dziewczyny prezentują się pięknie i stylowo, a wybór najładniejszej Polki nie będzie łatwy. Nam też trudno stwierdzić, która stylizacja jest najpiękniejsza!

Miss PoloniaMiss Polonia FOT. ANDRZEJ BELINA BRZOZOWSKI

Jesienne stylizacje w wydaniu kandydatek Miss Polonia

Podczas sesji zdjęciowej dziewczyny pokazały się nie tylko w sukienkach. Jedna z finalistek, Milena Jaworska, pozowała ubrana w szary sweter, jeansową spódnicę i botki (cenę swetra sprawdzisz poniżej). To dowód, że nie tylko sukienki są kobiece i eleganckie. Inna kandydatka, Patrycja Gołda, pokazała się w rockowym wydaniu. Na zdjęciu ma na sobie modną ramoneskę zestawioną ze spódnicą w kolorze butelkowej zieleni. Jeśli poszukujesz inspiracji modowych na jesień, śmiało możesz czerpać ze stylizacji najpiękniejszych Polek. 

Stylizacje Miss PoloniaStylizacje Miss Polonia FOT. ANDRZEJ BELINA BRZOZOWSKI

Kandydatki Miss Polonia 2019 w sukienkach boho idealnych na jesień

Poniżej znajdziesz więcej sukienek w stylu boho idealnych na jesień! 

Aleksandra GronowskaAleksandra Gronowska ANDRZEJ BELINA BRZOZOWSKI

Więcej o: