Frędzle są na topie - zobacz ubrania i dodatki z tym modnym elementem!

AS
05.07.2019 10:00
Frędzle

Frędzle (fot. shutterstock.com)

Frędzle można zobaczyć na ubraniach, butach i torebkach. Sprawiają, że wyglądają one bardziej oryginalnie, zyskują lekkość i charakter. Zobacz ciekawe propozycje bluzek, sukienek i spódnic, a także butów i torebek wykończonych frędzlami.

 Bluzki z frędzlami

Bluzki z frędzlamiBluzki z frędzlami fot. materiały partnera

Frędzle i frędzelki to bardzo modny motyw w tym sezonie. Bluzki tak ozdobione świetnie pasują na lato oraz dodają luzu i świeżości letnim stylizacjom. Frędzle mogą znajdować się na różnych częściach bluzki, np. przy rękawkach, dekolcie. Bardzo ciekawie i efektownie wyglądają modele, które mają frędzelki u dołu. Czasami bluzka przypomina top z frędzlami, które seksownie odsłaniają skrawki ciała.Taka bluzka z frędzlami jest świetna na lato, szczególnie na plażę, ale także na nieformalne wyjścia ze znajomymi i na imprezę. Zestaw ją z jeansowymi szortami lub spódnicą. W sklepach znajdziemy również narzuty z frędzlami na chłodniejsze letnie wieczory. 

Sukienki i spódnice z frędzlami

Spódnice z frędzlamiSpódnice z frędzlami fot. materiały partnera

Ten dekoracyjny element pojawia się także u dołu spódnic i sukienek. Frędzle świetnie wyglądają w ruchu i dodają nam lekkości. Warto wiedzieć, że frędzle na sukienkach były bardzo modne w latach 20 XX wieku. Długie, wiszące u dołu stanowiły wykończenie wieczorowych, dość krótkich, jak na te czasy sukni, w które kobiety ubierały się na dancingi lub do wytwornych restauracji. Dzisiaj ten trend wraca i pojawia się także w długich modelach sukienek i spódnic, które świetnie wyglądają latem. Sukienki i spódnice z frędzlami mogą być doskonałym wyborem na plażę i na miasto.Ten element urozmaica stylizację, podkreśla jej charakter.

Torebki z frędzlami

Torebki z frędzlamiTorebki z frędzlami for. materiały partnera

Szukasz oryginalnej torebki, a masz wrażenie, że wszystkie modele są takie same? Na pewno ciekawym dodatkiem będzie torebka z frędzlami, która świetnie pasuje do letnich, codziennych stylizacji. Niektóre modele mają frędzelki na całej długości torby, a inne tylko na klapie. W sklepach znajdziesz również letnie, bardzo modne słomiane koszyki z delikatnymi kolorowymi frędzelkami - idealne na plażę. 

Buty z frędzlami

Buty z frędzlamiButy z frędzlami fot. materiały partnera

Frędzle na butach? Czemu nie! Umieszcza się je nie tylko na jesiennych lub zimowych kozakach, ale także na letnich butach - sandałach i klapkach. Szczególnie efektownie wyglądają sandały na obcasie z frędzlami. Małe frędzelki znajdują się także na letnich klapkach, które nadają im egzotyczny wygląd. Można dopasować do takich butów torebkę z frędzlami lub bluzkę, jednak musimy być pewni, że obie rzeczy są w tym samym stylu.

Więcej o: