Torebki Wittchen - wybrałyśmy hity z kolekcji popularnej marki. Niektóre modele sporo taniej!

Paulina Bukarewicz/ Joanna Szczurek
05.12.2019 16:45
torebka wittchen

torebka wittchen (@witchencom)

Wittchen to polska marka produkująca galanterię skórzaną. Od lat cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Torebki Wittchen pokochało wiele kobiet za precyzyjne wykonanie i klasyczny, elegancki krój. Wybrałyśmy hity z kolekcji popularnej marki. Wiele torebek znajdziecie w obniżonych cenach, z rabatami nawet do 50%!

Torebki Wittchen: modele na przecenie 

Warto wspomnieć, że wyroby marki tworzą najczęściej rzemieślnicy i designerzy pracujący dla fabryk, które produkują galanterię skórzaną dla marki Wittchen. Należy jednak podkreślić, że choć firma kupuje gotowe produkty, to sama określa tendencje i fasony zamawianych wyrobów oraz uczestniczy w wyborze surowców do ich produkcji. Dzięki temu kontroluje ona jakość i unikatowość swojej oferty. Firma Wittchen podkreśla, że każdy oferowany przez nią wyrób jest wykonywany ręcznie. Dodatkowo wśród swoich atutów marka wymienia: perfekcyjne szycie, nietuzinkowe wzornictwo i dbałość o jakość każdego detalu. Poniżej wyjątkowe modele torebek Wittchen przecenione nawet do 50%!

Każdy wyrób sygnowany przez markę Wittchen posiada indywidualny Certyfikat Autentyczności, który gwarantuje odbiorcom oryginalność i najwyższą klasę produktu. To właśnie dzięki takim zabiegom, a nie tylko samej nazwie, marka Wittchen kojarzy się konsumentom z niemiecką precyzją i jakością.

Torebki Wittchen: listonoszki 

Wittchen jest polską firmą, jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku europejskim. W swojej ofercie posiada szeroką gamę luksusowych produktów charakteryzujących się eleganckim stylem oraz ręcznym wykonaniem, które gwarantuje ich najwyższą jakość. Torebki Wittchen wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem i pięknym designem. Wykonywane są z najwyższej jakości skóry, również ze skóry ekologicznej. Projektowane są ze szczególną precyzją i sercem. Kolorystyka i detale są skrupulatnie dobierane. Listonoszki Wittchen pasują zarówno do eleganckiego stroju jak i sportowej stylizacji, do sukienki i do zwykłych jeansów. Sprawdzą się do stylizacji na uroczyste przyjęcia, jak również luźne wyjścia do kina lub na kawę z przyjaciółką. 

Torebki Wittchen: shopperki 

Warto nadmienić, że w krótkim czasie Wittchen z małej poznańskiej działalności lokalnej przeistoczyła się w dużą, dobrze prosperującą firmę. Zaczęto sprowadzać produkty ze znanych włoskich, chińskich i polskich fabryk i stemplowano je zaprojektowanym przez Wittchena logo. Otworzonych zostało 50 salonów w dobrych galeriach w kraju i na rynkach Europy wschodniej. Obecnie centrala firmy znajduje się w Warszawie. Torebka shopperka przyda się każdej z nas. Najczęściej mieści rozmiar A4; włożymy do niej najpotrzebniejsze rzeczy idąc do pracy lub książki i zeszyty potrzebne na uczelni. Jest praktyczna i uniwersalna - masz pewność, że zmieści się do niej wszystko, co jest w danej sytuacji potrzebne.

Więcej o: