Trzy najmodniejsze modele spodni - zoom na fason typu mom jeans, culotte, cargo

Patrycja Jaworska
10.04.2019 13:05
spodnie damskie

spodnie damskie (mat. partnera)

W tym sezonie przyjrzyjcie się damskim spodniom. Przygotowałyśmy dla was trzy modne fasony, na które warto zwrócić uwagę. Jeśli uwielbiacie podążać za najnowszymi trendami, warto, żebyście te modele miały w swoich szafach. Wśród nich znajdziecie nieśmiertelne mom jeans, swobodne spodnie culotte i ponadczasowe bojówki.

Spodnie mom jeans

Jeans ponownie stał się jednym z największych wiosennych trendów. W końcu jest ponadczasowym materiałem, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. W tym sezonie nosimy go w postaci kurtek, spódnic, koszul i oczywiście niezawodnych spodni. Na wiosnę warto mieć w swojej szafie spodnie mom jeans, które są nieśmiertelnym krojem, w który warto zainwestować. Oczywiście wśród jeansowych spodni znajdziecie najróżniejsze fasony, ale mom jeans idealnie wpisują się w obecne trendy.

spodnie mom jeansspodnie mom jeans mat. partnera

Spodnie culotte

Kroje spodni zmieniają się z każdym sezonem, a w nadchodzącym warto postawić na modele z szerokimi nogawkami. Mowa tu o niebanalnych i bardzo swobodnych spodniach cullote o długości do kolan lub połowy łydek, które na wiosnę mogą być alternatywą dla prostych spodni. Niestety nie trafią w gust każdej kobiety. Jest to fason, który skraca optycznie nogi. Ale wystarczy dobrać do nich odpowiednie obuwie, a wasza sylwetka zachowa proporcje. Jednak kuloty sprawdzą się w stylizacjach tych pań, które chcą zatuszować masywne uda. Jeżeli szukacie swobodnych i wygodnych spodni na wiosnę, zdecydowanie pomyślcie o kulotach. Warto postawić na ten fason w nadchodzącym sezonie - w końcu to jeden z najsilniejszych wiosennych trendów.

spodnie culottespodnie culotte mat. partnera

Spodnie cargo

Spodnie cargo, a raczej wszystkim dobrze znane bojówki, tej wiosny wracają do łask. Znów zagościły na wybiegach i ulicach miast. Swobodne bojówki, które dawniej były noszone przez młodych mężczyzn, dziś idealnie odnajdą się w damskich stylizacjach. Wracają do nas w troszkę subtelniejszej odsłonie, jednak również charakteryzują się kieszeniami i luźnym stylem. Dawniej łączono je z workerami, czy innym masywnym obuwiem, dziś warto dobrać do nich delikatne wiosenne buty, czy szpilki

spodnie cargospodnie cargo mat. partnera