Marynarki z wyprzedaży - 18 modeli, które zapragniesz mieć w szafie

Katarzyna Żechowicz
11.01.2019 12:30
Marynarki z wyprzedaży

Marynarki z wyprzedaży (Instagram @reserved)

Modna marynarka to podstawa damskiej garderoby. Niezależnie od tego, czym zajmujemy się na co dzień, każda z nas powinna mieć w szafie przynajmniej jedną modną i dobrze skrojoną marynarkę. Teraz kupisz ją na wyprzedaży!

Modne marynarki 

Modne marynarki nawiązują do stylu retroModne marynarki nawiązują do stylu retro Instagram @reserved

Kobieta w marynarce to już nie staroświecka pani z biura. Teraz marynarki są wzorzyste, fantazyjne, minimalistyczne, klasyczne, ale zawsze nowoczesne. Mimo że wyraźnie odwołują się do trendów z lat 70. i 80., aktualne modele definiują styl współczesnej kobiety. Marynarka kojarzy się z wizerunkiem "power woman", ale jest w niej też sporo artystycznego ducha. Najbardziej pożądane są marynarki w kratę, z szerokimi ramionami (poduszki mile widziane) i dwurzędowe. Jeśli chodzi o kolorystykę, wszystkie chwyty dozwolone, choć warto odważyć się na nietuzinkowe rozwiązania. Pamiętajmy, że kolorem roku 2019 jest Living Coral, czyli koralowy. W cenie są również marynarki w odcieniach brązu i pomarańczu - z lekką nutą retro.

Marynarki z wyprzedaży

W klasyczne elementy garderoby, takie jak marynarki, warto zaopatrywać się na wyprzedażach. Za dużo niższą cenę kupisz uniwersalny i stylowy ubiór, który wykorzystasz częściej, niż ci się wydaje. Do czego nosić marynarkę? Do jeansów, cygaretek, spódnic i sukienek w każdej postaci. Możesz łączyć ją z koszulą albo ulubionym T-shirtem. Jeśli łączysz wzory, rób to umiejętnie: Jak łączyć wzory? Krótki przewodnik po różnych poziomach trudności.

Poniżej znajdziesz 18 modnych marynarek z wyprzedaży. 

Marynarki z wyprzedażyMarynarki z wyprzedaży Kolaż Avanti24 / Mat. partnerów

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Kolor roku 2019 - Living Coral