Najpiękniejsze kobaltowe sukienki na wiosnę

Szlachetny odcień koloru niebieskiego idealnie współgra z alabastrową cerą kobiet rudowłosych oraz szatynek, jasną karnacją blondynek oraz oliwkową skórą brunetek. Kobaltowe sukienki pięknie wyglądają, dlatego jeśli rozglądasz się za kreacją na specjalną okazję, możesz zdecydujesz się na ten kolor.

Kobaltowe sukienki, fot. materiały partneraKobaltowe sukienki, fot. materiały partnera Kobaltowe sukienki, fot. materiały partnera Kobaltowe sukienki, fot. materiały partnera

Szlachetny odcień koloru niebieskiego, kobalt, pięknie harmonizuje z wieloma innymi barwami. Tworzy doskonałą kompozycję z bielą, szarością oraz srebrem. Takie właśnie dodatki - buty oraz torebki - należy dobierać do kreacji w tym kolorze. Pasuje również do odważnej fuksji, błękitu oraz turkusu. Kobalt wietnie sprawdzi się jako kolor koktajlowych kreacji wybieranych z myślą o specjalnych okazjach, np. na wiosenne wesele, ale także skromniejszych sukienek o prostych fasonach.

Kobaltowe sukienki możesz wybierać również na co dzień. Do klasycznych modeli dobierz białe trampki, modną shopperkę ramoneskę  lub jeansową kurtkę, a stworzysz stylizację do szkoły lub na uczelnię. Zamień sportowe buty na szpilki, a śmiało będziesz mogła założyć ją do pracy! Jeśli biżuteria, to tylko srebrna - będzie pięknie harmonizowała z tą królewską barwą. 

Kobaltowe sukienki bez problemu znajdziesz w aktualnych kolekcjach wielu popularnych marek. Znalazłyśmy dla ciebie najpiękniejsze sukienki, idealne na wiosenne okazje. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.