Styl casual - nieformalne i swobodne stylizacje na co dzień i do pracy

Patrycja Jaworska/ KJ-Ż
Casual to nieformalny i swobodny styl ubioru. Możecie wykorzystywać go na co dzień podczas każdego wyjścia, a nawet do pracy, jeśli nie obowiązuje was sztywny dress code. Zobaczcie nasze trzy stylizacje i zainspirujcie się tym stylem w swoich jesiennych zestawach.

Zestaw w stylu casual na spacer

Stylizacja casual na spacer/ kolaż avanti24/ materiały partnera

Słowo casual pochodzi z języka angielskiego i dosłownie oznacza codzienny. Jest to styl w modzie, który przede wszystkim stawia na nieformalny i swobodny sposób ubioru. Pozwólcie sobie w tej stylizacji na wygodne buty. My postawiłyśmy na białe trampki. Załóżcie długą granatową spódnicę i połączcie ją z bluzką w marynarskie paski. Atutem zestawu będzie letni kapelusz , ochroni wasze oczy przed słońcem. W takim stylu poczujecie się swobodnie podczas każdego wyjścia.

Zestaw w stylu casual na kawę

Stylizacja casual na kawę/ kolaż Avanti24/ materiały partnera

Styl casual mimo, że jest preferowany na co dzień, nie oznacza niechlujnego sposobu ubierania się. Jest niewymuszonym szykiem, a nawet sportową elegancją. Możecie łączyć w nim elementy wieczorowe z bardziej codziennymi. My połączyłyśmy biały żakiet z jeansowymi spodniami i dodałyśmy do tego różowy top na ramiączkach. Jeśli chodzi o obuwie postawiłyśmy na bardzo modne w tym sezonie espadryle . Dopełnieniem zestawu stała się mała torebka i biała bejsbolówka. Ten zestaw to doskonałe dopasowanie i klasyczny styl.

Zestaw w stylu casual na kolację

Stylizacja casual na kolację/ kolaż Avanti24/ materiały partnera

W casualowym stroju również możecie pojawić się na kolacji z bliską osobą. Odpowiednio dobrane rzeczy nie spowodują, że poczujecie się niestosownie. W naszej stylizacji wykorzystałyśmy cygaretki w kolorze zieleni. Zieleń to najbardziej pożądany kolor tego sezonu. Do nich proponujemy T-shirt z nadrukiem w pasy, a na wierzch długi kardigan w odważnym kolorze. Załóżcie też buty na wysokim obcasie i chwyćcie w dłoń kopertówkę . W takim zestawie możecie spokojnie wyjść na spotkanie.

Styl casual , poniżej znajdziecie więcej produktów do udanych stylizacji:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.