Jeden żakiet na trzy sposoby [Stylizacje]

Klaudia Stawska
24.01.2017 08:00
Żakiet w wersji casual

Żakiet w wersji casual (kolaż avanti24 /materiały partnerów)

Żakiet to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby - ten sam model sprawdza się zarówno do pracy, jak i na imprezę. Jeżeli nie jesteście do tego przekonane, zobaczcie nasze gotowe zestawy!

Żakiet w wersji casual

Na co dzień możemy nosić żakiet zarówno do jeansów, jak i spódnic czy sukienek. My postawiłyśmy na te pierwsze. Szary żakiet jest dosyć neutralny, dlatego możemy pozwolić sobie na ciekawe, kolorowe dodatki. Wybrałyśmy jeansy ozdobione haftami, które królują już kolejny sezon oraz T-shirt z zabawnym nadrukiem. Całość ma być wygodna i stylowa, dlatego dobrałyśmy płaskie obuwie.

Żakiet w wersji casualŻakiet w wersji casual kolaż avanti24 /materiały partnerów kolaż avanti24 /materiały partnerów

Żakiet w wersji formalnej

Do pracy, na rozmowę kwalifikacyjną, spotkanie z klientem czy służbowy obiad - ten żakiet sprawdzi się w każdej z tych sytuacji. Do naszej formalnej stylizacji dobrałyśmy prostą sukienkę i eleackie dodatki. Pozwoliłyśmy sobie na nieco koloru w postaci czółenek w wyrazistym odcieniu. Oczywiście, jeśli uznacie, że to zbyt odważna propozycja - możecie postawić na czarne, szare lub beżowe buty.

Żakiet w wersji formalnejŻakiet w wersji formalnej kolaż avanti24 /materiały partnerów kolaż avanti24 /materiały partnerów

Żakiet na imprezę

Żakiet może wydawać się zbyt formalny na imprezę, jednak ogólne wrażenie będzie zależało od dobranych przez nas dodatków. Jako bazę wybrałyśmy body oraz skórzane spodnie, dla których szary żakiet będzie świetnym uzupełnieniem. Odważne dodatki, jak biżuteria czy wysokie szpilki, dopełnią imprezowego charakteru stylizacji.

Żakiet na imprezęŻakiet na imprezę kolaż avanti24 /materiały partnerów kolaż avanti24 /materiały partnerów

Do naszych propozycji wybrałyśmy uniwersalny szary żakiet , jednak w wielu stylizacjach sprawdzą się nie tylko neutralne kolory. Czerwony, fioletowy czy niebieski żakiet będzie również pasował na wiele okazji, a dodatkowo ożywi cały zestaw. W takim wypadku warto postawić na stonowane dodatki, dzięki czemu całość nie będzie przesadzona.

Inne żakiety znajdziecie w sklepie Avanti.

Więcej o: