Sukienki do 100 zł w trzech jesiennych stylizacjach

Beata Aduckiewicz
Kochasz sukienki i nawet brzydka pogoda za oknem nie powstrzyma Cię przed ich noszeniem? Jeśli tak, to zobacz, jakie sukienki możesz znaleźć w cenach nie przekraczających 100 zł!

To, że pogoda za oknami jest brzydka nie oznacza przecież, że mamy zapomnieć o sukienkach. W odpowiednich zestawieniach przydadzą się nam one nawet zimą, ale oczywiście najlepiej jest teraz decydować się na te z cieplejszych materiałów. Sukienki sprawiają, że czujemy się kobieco i atrakcyjnie. Masz ochotę kupić sobie jakiś nowy model? Ja też, dlatego przygotowałam dziś trzy stylizacje oraz przegląd z sukienkami do 100 zł .

Sukienka za 100 zł na co dzień

Sukienka za 100 na co dzień / kolaż: mat. partnera / avanti24Sukienka za 100 na co dzień / kolaż: mat. partnera / avanti24 Sukienka za 100 na co dzień / kolaż: mat. partnera / avanti24 Sukienka za 100 na co dzień / kolaż: mat. partnera / avanti24

Pierwsza stylizacja to zestawienie na co dzień. Granatową, dżersejową sukienkę w drobne białe kwiaty zestawiłam z bordowym kardiganem. Do tego wybrałam też czarne zamszowe botki o fasonie sztybletów oraz brązowo-czarną torebkę. Uzupełnienie stanowią tutaj delikatne, złote kolczyki.

Do pracy

Sukienka do 100 zł do pracy / kolaż: mat. partnera / avanti24Sukienka do 100 zł do pracy / kolaż: mat. partnera / avanti24 Sukienka do 100 zł do pracy / kolaż: mat. partnera / avanti24 Sukienka do 100 zł do pracy / kolaż: mat. partnera / avanti24

W drugiej stylizacji stworzyłam zestawienie, które będzie wprost idealne do pracy. Szarą, elegancką i niedrogą sukienkę zestawiłam z łosiowym żakietem oraz z szarymi, lakierowanymi czółenkami. Do tego dopasowałam torebkę w pasującej kolorystyce. Całość dopełnia srebrny zegarek oraz perfumy.

Na imprezę

Sukienka do 100 zł na imprezę / kolaż: mat. partnera / avanti24Sukienka do 100 zł na imprezę / kolaż: mat. partnera / avanti24 Sukienka do 100 zł na imprezę / kolaż: mat. partnera / avanti24 Sukienka do 100 zł na imprezę / kolaż: mat. partnera / avanti24

Ostatnią propozycją jest stylizacja na imprezę, w której wykorzystałam małą czarną odsłaniającą jedno ramię. Do tego wybrałam czółenka peep toe na platformie oraz złoto-czarną kopertówkę na łańcuszku o ciekawym designie. Uzupełnieniem jest tutaj ozdobna, złota biżuteria oraz czerwona pomadka.

Zobacz jeszcze więcej sukienek do 100 zł w sklepie Avanti24.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.