Kurtki puchowe - w nich zima Ci niestraszna

Agnieszka Kosińska
Zimą wcale nie musisz wyglądać nudno. Ciepło i modnie nie muszą się wykluczać. Kurtki puchowe mogą dostarczyć Ci obu tych rzeczy na raz, a jeśli wybierzesz ją w ciekawym kolorze to na pewno wyróżnisz się z tłumu. Sprawdź nasze propozycje!

Kurtka na zimowe chłody

Kiedy na dworze panują niskie temperatury, stoimy przed wyborem: modnie czy ciepło? Jednak, nie zawsze musi być to kwestia wyboru. W sklepach możemy znaleźć coraz ciekawsze propozycje kurtek . Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek i wprowadzają w swoich nowe produkty wysoko zaawansowane technologie, abyśmy mogły cieszyć się nie tylko ciepłem, ale także modnym wyglądem.

Kurtki puchowe w ulubionym kolorze

Kurtki puchowe mogą dodać nam sportowego look'u. Te o długości do pasa świetnie wyglądają w stylizacjach z legginasami i sneakersami. Za to te, nieco dłuższe wraz z paskiem w talii, świetnie podkreślą kobiece kształty i sprawdzą się do elegantszych zestawów. W tym sezonie zdecydowanie najmodniejszym kolorem puchowych kurtek jest soczysta limonka, ale klasyczny odcień granatu, czerń i beż będą równie dobrze wpisywały się w trendy. Oprócz ciekawych detali w formie kolorowych zamków czy kieszeni naprawdę 'hot' są futrzane kaptury. Zobacz jakie propozycje przygotowałyśmy dla Ciebie na tę zimę!

Więcej o:
Copyright © Agora SA