Tołpa holistic - innowacyjna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z adaptogenami. Metamorfoza użytkowniczki potwierdza działanie!

Zmarszczki widocznie zredukowane, odprężona, zregenerowana i pełna blasku skóra. Tak działa innowacyjne połączenie naturalnego adaptogenu i zamkniętych w mikronośnikach składników aktywnych. Przyglądamy się bliżej nowej linii kosmetyków przeciwzmarszczkowych tołpa holistic.

Innowacyjna pielęgnacja pro age z adaptogenami

Adaptogeny to wyjątkowe rośliny wspomagające adaptację organizmu do niesprzyjających warunków. Zwiększają poziom endorfin w skórze, dzięki czemu poprawiają jej wygląd, odprężają i działają antyoksydacyjnie. Adaptogen zawarty w kosmetykach tołpa holistic to różeniec górski, unikalna i niezwykła roślina porastająca szczyty gór, która przystosowała się do surowych warunków środowiska naturalnego i wykształciła właściwości niwelujące skutki stresu. Dzięki temu odpręża i wycisza skórę.

W tołpa holistic znane składniki przeciwzmarszczkowe zamknięte zostały w mikronośnikach. Dzięki temu retinol, kwas azelainowy i witamina C wnikają głębiej, są bardziej stabilne, a kosmetyki mają większą skuteczność działania.

Linia wygładzająca: adaptogen + kwas azelainowy

Nasza skóra zasługuje na to, co najlepsze, niezależnie od wieku. Co prawda, czasu nie zatrzymamy, ale możemy spowolnić jego wpływ na naszą skórę. Dzięki połączeniu adaptogenu z kwasem azelainowym w mikronośnikach produkty z tej serii dają natychmiastowy efekt wygładzenia, redukują zmarszczki o 12%, zwalczają przebarwienia, a także odprężają skórę.

Linia rozjaśniająca: adaptogen + witamina C

Połączenie adaptogenu i witaminy C w mikronośnikach sprawia, że działanie produktów zostaje znacząco wzmocnione. Serum, jak zapewnia producent, redukuje zmarszczki o 17% i zaczerwienienia o 8%, rozjaśnia i rozświetla skórę. Krem pod oczy niweluje zmarszczki, rozjaśnia cienie, usuwa opuchnięcia pod oczami. Regeneruje i głęboko nawilża.

Zresztą, zobaczcie sami metamorfozę użytkowniczki. Przemiana mówi sama za siebie!

 

Tołpa HolisticTołpa Holistic fot. tołpa

Linia liftingująca: adaptogen + retinol

Kosmetyki z tej linii, dzięki połączeniu adaptogenu i retinolu w mikronośnikach redukują zmarszczki o 12%, zwiększają elastyczność skóry i ujędrniają ją, a także odprężają skórę. Seria liftingująca, dzięki adaptogennej formule z filtrem przeciwsłonecznym SPF 20, stanowi ochronną tarczę dla skóry. Liftinguje, spłyca i wypełnia zmarszczki. Poprawia gęstość, ujędrnia i napina skórę. Daje natychmiastowy efekt wygładzenia. Zwiększa zdolności adaptogenne skóry, czyli odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych i stres.

Działające składniki w tej serii to m.in.:

Adaptogen różeniec górski – to wyjątkowa roślina wspomagająca adaptację organizmu do niesprzyjających warunków, wycisza skórę i przywraca jej równowagę w obliczu codziennych stresorów.

Neuroguard – zmniejsza kurze łapki, zmarszczki na czole, lwie zmarszczki oraz daje natychmiastowy efekt wygładzenia.

Kwas hialuronowy – głęboko nawilża i zapobiega utracie wody z naskórka.

Retinol – zamknięty w mikronośnikach dla zwiększonej stabilności i głębszego wnikania, poprawia gęstość skóry oraz zapobiega powstawaniu niedoskonałości.

Tołpa HolisticTołpa Holistic fot. tołpa

Pielęgnację warto uzupełnić o: