Ten krem od polskiej marki zwiększa nawilżenie twarzy aż o 17%! Idealny na przebarwienia i matową cerę!

Nieestetyczne przesuszenia na twarzy dotykają nas szczególnie zimą. To okres, w którym sezon grzewczy jest w pełni, a na dworzu panują wiatry i silne mrozy. To zdecydowanie nie pomaga naszej kórze w uzyskaniu efektu glow. Mamy jednak na to sposób. Poznaj produkty, które pomogą uporać się z tym problemem.

Problemy z cerą w zimę?

Przesuszenia, odwodniona i matowa cera - co za tym idzie? Niestety, zmęczony i starszy wygląd. To efekt nieodpowiedniego nawilżenia cery. W okresie zimowym powinniśmy dużo bardziej dbać o nasza skórę i pielęgnować ją z wyjątkową dbałością. Może okazać się że w zimę podstawowa pielęgnacja, picie większej ilości wody czy dobre odżywianie nie wystarczy, dlatego sięgnij po produkty które pomogą Ci się z tym wszystkim uporać. 

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Instagram @tolpa

Postaw na sprawdzone produkty

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Tołpa

Liderem na polskim rynku jest marka Tołpa, która w swojej produkcji bazuje na naturalnych i prostych składnikach bez dodawania zbędnych kosmetycznych "ulepszaczy". To pewnie dlatego ich sprawdzone produkty są uważane za jedne z najlepszych. Bazują one od lat na tych samych składnikach. Są to między innymi niskocząsteczkowy, czysty kwas hialuronowy czy komórki macierzyste na przykład te pozyskane z kopru włoskiego. To one gwarantują nieskazitelny wygląd skóry, a tym samym zapewniają jej długotrwałe nawilżenie. 

Ze sklepu Tołpa zdecydowanie polecamy Estetic Przebarwienia oraz Estetic Podrażnienia, które znajdziesz także poniżej:

Tołpa, czyli gwarancja sukcesu 

Takie kremy to nie tylko idealna baza pod makijaż czy pielęgnacja na noc, ale również idealny pomysł na prezent na zbliżające się Mikołajki czy Święta Bożego Narodzenia. Bardzo często w codziennych obowiązkach zapominamy przede wszystkim o sobie, przez to nasze rytuały odchodzą na dalszy plan. Nawilżający krem może okazać się świetnym przypomnieniem, dla każdego, kto zapomniał o ważnej kwestii jaką jest pielęgnacja przez ostatnie zabiegane dni. Ponadto teraz wszystkie produkty marki są przecenione z okazji Black Friday! Ich bestsellerowe produkty nawilżające dostaniesz teraz aż do 40% taniej!

 
Więcej o: