Trzy kultowe modele sneakersów Nike - idealne na okres przejściowy

AT
Nike to marka, którą ceni każdy miłośnik sneakersów. Buty tej firmy są nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale także niezwykle stylowe. Zobaczcie trzy kultowe modele butów Nike, które znakomicie sprawdzą się w okresie przejściowym!

Air Max

Air Max to jeden z najbardziej popularnych model marki Nike. Powstał on w latach 80. i początkowo przeznaczony był jedynie dla biegaczy. Do jego produkcji został użyty innowacyjny system poduszkowy wbudowany w podeszwę, który amortyzował wstrząsy zapewniając podczas biegu maksymalny komfort. Choć buty te stworzone zostały z myślą o profesjonalnych sportowcach, szybko zyskały ogromną popularność także wśród osób, które nosiły je na co dzień. Współcześnie sneakersy Air Max są cenione są nie tylko za wygodę i funkcjonalność, ale także za oryginalny, ponadczasowy design. Wykonane z solidnych materiałów i wyposażone w grubą podeszwę, znakomicie sprawdzą się nawet podczas niepogody.

Kolaż / Źródło: www.sneakerstudio.plKolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl autor: brak informacji / Materiały partnerów

Huarache

Nike Huarache to model, który powstał w 1991 roku. Od razu zyskał on ogromną popularność, która nie maleje po dziś dzień. Inspiracją dla Tinkera Hatfielda (twórcy Huarache) były sporty wodne, do których używano strojów wyprodukowanych z neoprenu. Materiał ten idealnie przylega do ciała, dopasowując się do indywidualnych kształtów, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort i wygodę. Nike Huarache, które wyróżniają się niezwykłą lekkością, zostały stworzone jako do biegania, lecz szybko stały się także nieodłącznym elementem lifestylowych stylizacji. Ich uniwersalny design pasuje do wielu różnych zestawów, znakomicie sprawdzając się w każdym sezonie.

Kolaż / Źródło: www.sneakerstudio.plKolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl autor: brak informacji / Materiały partnerów

Air Force One

Sneakersy Air Force One to obuwie, które możemy uznać za kultowe. Pierwszy model tych butów został wyprodukowany ponad 30 lat temu i od tego czasu niezmiennie cieszy się dużym uznaniem. Najpopularniejsze są oczywiście buty w kolorze białym oraz czarnym, które są uniwersalne i pasują do każdej stylizacji. Model Air Force One dostępny jest w trzech wersjach (low, mid oraz high), z których każda znakomicie sprawdza się w okresie przejściowym. Gruba podeszwa gwarantuje izolację od podłoża, a wysokiej klasy tworzywo, z których wykonane są buty Air Force One, jest wytrzymałe i praktyczne. 

Kolaż / Źródło: www.sneakerstudio.plKolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl autor: brak informacji / Materiały partnerów

Więcej o: