Co założyć na wieczór panieński? Porady redakcji

Twoja przyjaciółka wkrótce wychodzi za mąż, a Ty będziesz uczestniczyć w szalonym wieczorze panieńskim? Aby ten dzień był wyjątkowy będą Wam potrzebne: muzyka, dobra zabawa i oczywiście wystrzałowe stroje. Oto nasze propozycje stylizacji na wieczór panieński.

Tradycja hucznie obchodzonych wieczorów panieńskich na dobre zapisała się w naszej kulturze. Chętnie uczestniczymy w takich imprezach, a co więcej organizujemy je na coraz wyższym poziomie. Wieczory panieńskie obchodzimy w domach, w klubach, a ostatnimi czasy popularne stało się także świętowanie na plaży. Bez względu na miejsce musisz wyglądać wystrzałowo. Zobacz co możesz założyć.

Stylizacja wieczór panieński

Stylizacja na wieczór panieńskiStylizacja na wieczór panieński Stylizacja na wieczór panieński/materiały partnerów Stylizacja na wieczór panieński/materiały partnerów

Nasza pierwsza stylizacja genialnie sprawdzi się podczas wieczoru panieńskiego w klubie. Postaw na klasykę - wybierz czarną sukienkę, która będzie na pierwszy rzut oka wyglądała jak mała czarna. W rzeczywistości to długa elegancka i zalotna sukienka, na dole wykonana z przezroczystego, zwiewnego materiału. Do tej stylizacji koniecznie wybierz szpilki w kolorze nude, które dodatkowo wydłużą Twoje nogi. Do tego zestawu polecamy dyskretną, minimalistyczną biżuterię - bransoletkę i kolczyki. Dopełnieniem całej stylizacji będzie czarno-biała kopertówka. Gdyby zrobiło się chłodno, miej ze sobą kurtkę jeansową.

Stylizacja na wieczór panieński

Stylizacja na wieczór panieńskiStylizacja na wieczór panieński Stylizacja na wieczór panieński/materiały partneró Stylizacja na wieczór panieński/materiały partnerów

Kolejny outfit będzie idealny na wieczór panieński w plenerze, na przykład na plaży. Zwiewna biała sukienka, wygodne sandały, granatowa listonoszka, złoty zegarek, kolczyki i  czarne okulary sprawią, że będziesz wyglądała bardzo kobieco.

Stylizacja na wieczór panieński

Stylizacja na wieczór panieńskiStylizacja na wieczór panieński Stylizacja na wieczór panieński/materiały partnerów Stylizacja na wieczór panieński/materiały partnerów

Ostatnia stylizacja jest nieco bardziej elegancka. Sprawdzi się zarówno w klubie, jak i podczas klasycznej domówki. Wykorzystaj krótki  kombinezon, czerwone szpilki, kopertówkę, zegarek i delikatne kolczyki. Zabierz ze sobą także jasną kurtkę jeansową.  W takim zestawie będziesz przygotowana na każdą ewentualność, bo jak wiemy nigdy niewiadomo jak i gdzie może się skończyć wieczór panieński.

Zobacz więcej zwiewnych sukienek na wieczór panieński w sklepie Avanti.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.