Lidl sprzedaje pikowane kurtki za 69,90! Lekkie, ciepłe modele do wszystkiego. Są też płaszcze!

Julia Sześciło
13.10.2021 17:10
Pikowana kurtka

Pikowana kurtka (fot. shutterstock.com)

W ofercie Lidla pojawiły się ukochane kurtki Polek! Lekkie pikowane modele to hit jesienno-zimowego okresu od kilku sezonów. Propozycja Lidla, jak zwykle, zachęca kusząco niską ceną. W ofercie marketu pojawiły się też eleganckie płaszcze.

Lekkie pikowane kurtki w Lidlu za 69,90 złotych 

Pikowane kurtki to bez wątpienia jeden z króli jesienno-zimowego okresu. Kobiety pokochały je za  niesamowitą lekkość i ciepło. Te dwie cechy często deklasują inne fasony i sprawiają, że pikowane kurtki są nad wyraz wygodne.

Modna pikowana kurtkaModna pikowana kurtka fot. shutterstock.com

W ofercie Lidla dostępne są teraz klasyczne damskie wersje za 69,90 złotych. Szczególną popularnością cieszą się krótkie modele, które zapewniają zupełną swobodę ruchów. W Lidlu takie pikowane kurtki można znaleźć teraz w dwóch kolorach - w klasycznym granatowym odcieniu i w kobiecej różowej wersji. Niebieska kurtka ma dodatkowo kaptur, więc świetnie sprawdzi się w deszczową pogodę. Oprócz wygody, Polki polubiły pikowane kurtki za ich stylizacyjną uniwersalność. Takie modele kobiety noszą teraz do wszystkiego (zarówno do sportowych jak i eleganckich ubrań). 

Pikowane kurtki LidlPikowane kurtki Lidl fot. lidl.pl

Co jeszcze w ofercie Lidla? Klasyczny, elegancki płaszcz

Jeśli jesteś fanką supermarketowych okazji, warto zwrócić też uwagę na płaszcz damski Lidl. W ofercie sklepu pojawił się klasyczny, czarny model na jesienno-zimowy sezon za 139 złotych.

płaszcz Lidlpłaszcz Lidl fot. lidl.pl

Rozchodzi się bardzo szybko i ciężko się dziwić. Tego typu klasyczne płaszcze w uniwersalnych kolorach warto mieć szafie. Pasują do wszystkiego, są kobiece i świetnie odnajdują się w stylizacjach na specjalne okazje. Płaszcz z Lidla ma prosty fason - minimalizm jest w tym sezonie na topie. Piękne jesienne płaszcze za niecałe 200 złotych znajdziesz też w polskich sieciówkach np. w Sinsay i Reserved.

Zobacz też: modne płaszcze z wyprzedaży na Avanti24.pl!

Więcej o: