Prezent pod choinkę dla dzieci - pomysły dla dziewczynek w każdym wieku

Agata Zielińska
02.12.2019 16:18
Święta

Święta (Fot. www.instagram.com/born2be_pl)

Wszystkie dzieci uwielbiają Święta Bożego Narodzenia. Zdobienie choinki, wypatrywanie pierwszej gwiazdki na niebie oraz rozpakowywanie prezentów, które Mikołaj przyniósł grzecznym dzieciom - to wszystko sprawia, że dla wszystkich pociech to bardzo magiczny czas.

Jeśli nie wiesz co kupić na święta dla dziewczynki przychodzimy z pomocą. Przygotowaliśmy wiele propozycji prezentów dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które nie tylko będą trafione, ale sprawią wiele radości. 

Prezent pod choinkę dla dziewczynki 6 lat

Nie wiesz co kupić na prezent pod choinkę dla dziewczynki 6 lat? To idealny wiek, by dziecko uczyło się poprzez zabawę, rozwijało fantazję i kreatywność. Dziewczynki w tym wieku chętnie bawią się lalkami. Możesz to być ulubiona postać z bajki np. Masza, Barbie, lub lalkę, którą trzeba karmić i przewijać i się nią opiekować. Jeśli twoje dziecko lubi wcielać się w rolę np. pielęgniarki, nauczycielki lub kucharki możesz wybrać prezent, dzięki którym zabawa będzie jeszcze lepsza. Sprawdź co możesz kupić aktualnie w sklepach. 

Zabawki dla dziewczynkiZabawki dla dziewczynki Fot. Materiały partnera

Prezent pod choinkę dla dziewczynki 8 lat

Co kupić na prezent pod choinkę dla dziewczynki 8 lat? To idealny wiek na pierwszy rower lub hulajnogę. Dzięki temu twoje dziecko będzie aktywnie spędzało czas na świeżym powietrzu, gdy będzie już ciepło. Świetnym pomysłem są także łyżwy lub rolki - będziecie mogli wspólnie uczyć się jeździć i dobrze przy tym bawić. 

Pomysły na prezentPomysły na prezent Fot. Materiały partnera

Prezent pod choinkę dla dziewczynki 10 lat

Zastanawiasz się jaki prezent pod choinkę dla dziewczynki 10 lat wybrać? Pamiętaj, że dziewczyny dojrzewają trochę szybciej niż chłopcy. To czas, gdy dziecko zaczyna mieć tajemnice i prywatne sprawy, o których rozmawia tylko z koleżankami. 10 lat to dobry moment na pierwszy smartfon, poniżej przedstawiamy nasze propozycje. O ile znasz gust dziecka to trafionym prezentem będą także nowe ubrania. 

SmartfonSmartfon Fot. Materiały partnerskie

Prezent pod choinkę dla dziewczynki 11 lat

Szukasz pomysłu na prezent pod choinkę dla dziewczynki 11 lat? Musisz pamiętać, że w tych czasach dzieci rozwijają się dużo szybciej. Warto zapewnić im okazję do tego wybierając gadżety wykorzystujące najnowszą technologię.  Może to być na przykład smartwatch lub laptop, który będzie służył nie tylko do gier i rozrywki, ale przede wszystkim do nauki. Nowinki technologiczne są nieodłącznym elementem dzisiejszych czasów, czasem nie warto z tym walczyć zabraniając dziecku korzystania ze sprzętów elektronicznych, prędzej czy później i tak je odkryje i będzie. Trzeba nauczyć je mądrze z nich korzystać. Może w przyszłości zaowocować to tym, że dziecko będzie chciało rozwijać zdolności programistyczne i technologiczne na studiach

Pomysły na prezenty dla dzieckaPomysły na prezenty dla dziecka Fot. Materiały partnera

Prezent pod choinkę dla dziewczynki 12 lat

Kupując prezent pod choinkę dla dziewczynki 12 lat warto wziąć pod uwagę jej zainteresowania. Wtedy będziesz mieć pewność, że dziecku szybko nie znudzi się nowa rzecz. Jeśli twoja córka lubi czytać - warto kupić bestseller odpowiadający grupie wiekowej. Dodatkowo według nas świetnym pomysłem jest aparat fotograficzny typu lustrzanka lub błyskawiczny jak Polaroid. Jeśli twoje dziecko lubi słuchać muzyki polecamy także słuchawki tradycyjne lub bezprzewodowe. 

Pomysły na prezent dla nastolatkiPomysły na prezent dla nastolatki Fot. Materiały partnera

Więcej o: