Prezent na święta na każdą kieszeń. Ładny, praktyczny i wyjątkowy

Julia Sześciło
07.11.2019 16:11
Prezent na Święta

Prezent na Święta (shutterstock)

Święta Bożego Narodzenia to jedne z naszych ulubionych świąt. Czas celebrowania, który możemy spędzić z najbliższymi nam osobami. Nawet najbardziej zabiegani, mają w końcu chwilę oddechu. Pod choinką nie może być pusto, dlatego przygotowaliśmy specjalne prezenty na święta i pomysły na prezenty. Byś bez stresu znalazła coś wyjątkowego w każdej cenie.

Pomysł na prezent na Święta 

W czasie Świąt pod choinką nie może być pusto. Każdemu, nawet jeśli prezenty nie są dla nas najważniejsze, miło jest dojrzeć swoje imię na świątecznym pudełku. Prezenty powinny być dawane od serca, nie możemy czuć się zmuszeni do ich dawania. Ale jeśli stresuje cię wizja nieudanego zakupu, nie wpadł ci pomysł na prezent na Święta do głowy, to skorzystaj z naszej pomocy. Przygotowaliśmy kilka propozycji, którymi może się zainspirujesz. Zabawny, kolorowy sweter, który widzimy na filmach to jeden z nich. To świetny pomysł na prezent na Święta. Sprzęty elektroniczne, to paradoksalnie bardzo bezpieczne opcje do podarowania. Używa ich każdy z nas na co dzień. A nie zawsze mamy możliwość sprawienia sobie fajnego nowego gadżetu. Nowy aparat, głośnik czy telefon zadowoli każdego. Nie bój się też kreatywnych, nietuzinkowych pomysłów. Na przykład jeśli bliska ci osoba uwielbia gotować, kup jej firmowe akcesoria kuchenne. Świeca Woodwick to piękny pomysł na prezent na Święta dla wyjątkowej pani, gdy się je zapali, wydają uspokajający dźwięk palonego drewna. Idealna na magiczny czas. A jeśli uważasz, że dana osoba ma już wszystko, sięgnij po album na zdjęcia i przygotuj jej wyjątkową pamiątkę. 

Pomysł na prezent na ŚwiętaPomysł na prezent na Święta materiały partnera

Prezent na święta do 50 zł

Prezenty na święta wcale nie muszą być drogie, nie musimy wydawać na nie wszystkich naszych oszczędności. Dlatego przygotowaliśmy prezenty na święta do 50 zł. To wcale nie musi być drobnostka. W tej cenie sklepy oferują wiele praktycznych produktów. Możesz wybrać coś do domu np. pościel, świecę albo coś elektronicznego słuchawki lub głośnik. Wygodny, miejski plecak to dobry prezent na święta do 50 zł dla chłopaka. Każdą dziewczynę natomiast zachwyci biżuteria, znaleziona pod choinką. 

Prezent na święta do 50 złPrezent na święta do 50 zł materiały partnera

Prezent na święta do 30 zł

Prezent na święta do 30 zł to bezpieczna opcja, która równie mocno cieszy. Miałaś kiedyś sytuację, że dostajesz bardzo drogi prezent, który nie przypadł ci do gustu? Robi się wtedy mały problem. Pamiętajmy, że cena prezentu nie jest najważniejsza. Nie kierujmy się tylko nią wybierając prezent. Drogie nie znaczy dobre. A często zwykły, dobrze dobrany kubek cieszy bardziej, niż wymyślne rzeczy. Przygotowaliśmy więc kilka pomysłów na prezent na święta do 30 zł. 

Prezent na Święta do 30 złPrezent na Święta do 30 zł materiały partnera

Prezent na święta do 100 zł 

Wraz z wzrostem naszego funduszu, rosną nasze możliwości. Prezent na święta do 100 zł może być bardziej ekskluzywny. Perfumy to świąteczny pewniak, wystarczy choć trochę znać gust bliskiej osoby, bądź dowiedzieć się jaki zapach lubi. Elegancki mężczyzna na pewno doceni ładny krawat, lub piękne spinki do mankietów. Torebka lub naszyjnik ze złota sprawi natomiast przyjemność kobiecie. Mamy parę propozycji na prezent na święta do 100 zł.

Prezent na Święta do 100 złPrezent na Święta do 100 zł materiały partnera