Oryginalne pomysły na prezent ślubny lub rocznicę ślubu - wybierz coś wyjątkowego!

AS
03.07.2019 17:05
Prezent na ślub

Prezent na ślub (fot. shutterstock.com)

Idziesz na ślub i zastanawiasz się, co kupić parze młodej? Jeśli chcesz wybrać coś oryginalnego, co na pewno zrobi wrażenie na Młodych, to możesz zdecydować się na świetnie wyglądające zestawy balonów lub zabawne leżaki. Będziesz świadkiem lub świadkową? Na pewno na weselu wiele radości da ślubna foto ramka!

Komplet balonów ślubnych ze spersonalizowaną kartką - zamiast kwiatów lub wina

Zestaw balonów na ślubZestaw balonów na ślub fot. materiały partnera

Zastanawiasz się, co wręczyć parze młodej podczas składania życzeń? Obecnie najczęściej są to wino lub popularne także kupony lotto. Chciałabyś dać coś innego albo dodać jeszcze jakiś upominek? Jednym z obecnych hitów są komplety balonów z helem, do których czasami dołączona jest spersonalizowana, elegancka kartka z życzeniami.

W sklepach znajdziesz różne propozycje. Możesz zdecydować się zarówno na naprawdę duże zestawy złożone nawet z 15 balonów, jak i na skromniejsze komplety z trzech. Są one utrzymane w stylowej, eleganckiej kolorystyce, świetnie pasującej do ślubnego klimatu. Do zestawów z trzema balonami dołączona jest kartka z życzeniami, którą podczas zamówienia personalizujesz - podajesz imiona państwa młodych, swoje życzenia oraz np. datę ślubu. Do zestawu dołączone są obciążniki, dlatego nie ma obaw, że prezent odleci. Balony wyglądają bardzo efektownie oraz nowocześnie i na pewno wywołają zaskoczenie i uśmiech na twarzach pani i pana młodego! 

Pomysł na prezent ślubny - świetne leżaki dla dwojga!

Leżaki na ślubLeżaki na ślub fot. materiały partnera

Świetnym i oryginalnym pomysłem na prezent ślubny są leżaki dla dwojga, niekiedy spersonalizowane i o ciekawym designie. Są doskonałe do odpoczynku w ogrodzie lub na działce albo nawet na balkonie!  W sklepach znajdziemy wiele wzorów. Niektóre z nich zdobią humorystyczne cytaty o małżeństwie, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy pary młodej. Leżaki są jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki imionom pary młodej, które są na nich wypisane. Można wybrać także modele prostsze, np. gustowne leżaki z sercami i z imionami, które razem tworzą napis "Zakochana Para". A może szukasz prezentu na rocznicę ślubu dla męża lub żony? Dobrym wyborem będzie leżak ze wspólnym zdjęciem ślubnym i wybranym przez Ciebie opisem, np. "Na zawsze razem". To wspaniała pamiątka na długie lata i na pewno spodoba się Twojej drugiej połówce!

Jesteś świadkową lub świadkiem? - ślubna foto ramka może być dobrym prezentem!

Ramka na ślubRamka na ślub fot. materiały partnera

Chyba trudno teraz znaleźć współczesne wesele bez fotobudki. Oprócz śmiesznych gadżetów i nakryć głowy, bardzo popularne są ramki z okazji ślubu. Jeśli jesteś świadkową lub świadkiem zapewne będziesz pomagać przy organizacji wesela. Foto-ramka może być upominkiem, który najlepiej wręczyć jeszcze przed uroczystością. W sklepach znajdziemy modele z różnymi napisami: "W dniu ślubu", "Dziękujemy, że jesteście z nami" czy "We dwoje raźniej". Dzięki tym ramkom powstanie wiele wspaniałych pamiątkowych zdjęć, a podczas wesela goście będą mieć świetną zabawę!

Więcej o: