Suknia ślubna inspirowana kreacją księżnej Kate dostępna w popularnej sieciówce

Pamiętacie suknię księżnej Kate? Koronkowa kreacja domu mody Aleksander McQueen zachwyciła tysiące kobiet. Dziś bardzo podobny projekt możecie kupić w... szwedzkiej sieciówce! H&M oferuje suknię inspirowaną kreacją księżnej za niecałe 800 złotych.

29 kwietnia 2011 roku - ta data zapisała się na kartach historii jako jedno z gorętszych wydarzeń ostatniego półwiecza. Książę William poślubił Kate Middleton, a relację z tego wyjątkowego ślubu prowadziły wszystkie światowe media. Oprócz znaczącej dla królestwa Wielkiej Brytanii chwili, wiele oczu zwróconych było na młodą księżą. Piękna suknia z ręcznie tkanej koronki z dwumetrowym trenem, którą Kate wybrała na swój ślub, kosztowała 250 tysięcy funtów. Dziś, choć od ślubu minęło już prawie siedem lat, suknia Alexandra McQueena nadal budzi wiele emocji. Mogłoby się wydawać, że więcej niż przypuszczamy - obecnie w sieciówce H&M można kupić suknię ślubną inspirowaną modelem, który w dniu ślubu miała na sobie księżna. Za kreację ze szwedzkiej sieciówki zapłacimy 799 złotych. 

Suknia ślubna H&MSuknia ślubna H&M Fot. www.hm.com / kolaż avanti24

Suknia z gorsetem, dekoltem w serek i koronkowym wykończeniem do złudzenia przypomina wartą ponad milion złotych suknię księżnej Kate. Nie dziwi więc fakt, że na polskiej stronie H&M model już się wyprzedał, a fanki królewskiej rodziny zacierają ręce. Niestety, choć zapłacimy za nią o wiele mniej, suknia z H&M wykonana jest w całości z poliamidu i poliestru, więc nie ma złudzeń - suknia księżnej jest jedyna w swoim rodzaju. 

Ślub księżnej Kate i księcia Williama / suknia domu mody Alexander McQueenŚlub księżnej Kate i księcia Williama / suknia domu mody Alexander McQueen Fot. www.instagram.com/kwnsingtonroyal

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.