PATRONAT AVANTI24: KIERMASH vol. VIII | ZIMA W FORUM| 3-4 GRUDNIA

Już w grudniu do Krakowa wraca KIERMASH vol. VIII, czyli polska moda niezależna i dizajn w najlepszym wydaniu. Specjalnie z okazji Mikołaja i Gwiazdki zapraszamy do oldschoolowej przestrzeni uwielbianego przez mieszkańców Krakowa HOTELU FORUM.

KiermashKiermash Klaudia Kot / www.klaudiakot.com Klaudia Kot / www.klaudiakot.com

W trakcie Kiermashu będziecie mogli wybrać najoryginalniejsze i najmodniejsze prezenty, i nie tylko... Rekordowo, bo prawie 200 marek wystawi swoje prace. Będzie można spotkać polską modę niezależną, młodych projektantów, streetwear, dizajn i akcesoria. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek.

Na grudniowym KIERMASHU pojawi się  Art & Food Bazar, czyli z cykliczną imprezą "skupiającą gotujących profesjonalistów i amatorów". Art & Food Bazar promuje miejscowych wytwórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata. Zrobiło się smakowicie? Zaczekajcie na grudzień...

Rodzice, specjalnie dla Was, podczas VIII edycji KIERMASHU mamy drugiego partnera - targi Kraków ŁAŁ. Strefa dziecięca będzie naprawdę duża! Na miejscu Wasze pociechy również nie będą się nudzić. Zapewnimy im 2 dni bardzo kreatywnej rozrywki.

KiermashKiermash Kiermash Kiermash

Grudniowa edycja zawsze należy do naszych ulubionych. Dlaczego? Święta, prezenty... kto tego nie lubi? Tym razem zapowiada się naprawdę duża rzecz. Rekordowa liczba wystawców, dwóch partnerów tworzących >wydarzenia w wydarzeniu< i przede wszystkim uwielbiana przez mieszkańców Krakowa, Kraków, listopad 2016 r. oldschoolowa przestrzeń HOTELU FORUM. Znów chcemy, by często niszowe, ale niezwykłe i oryginalne marki mogły zaistnieć dla małopolskich klientów. Po raz kolejny zwracamy również uwagę na handel fair trade. Wierzymy, że nikt nie jest wykorzystywany - zachęcają Organizatorzy wydarzenia.
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.