Instagram gwiazd: polscy projektanci

Instagram jest w modzie! A czy polscy projektanci są na Instagramie? Sprawdziliśmy TO!
 

Ania Kuczyńska - wyznaje zasadę, że mniej znaczy więcej. Jej Instagram to niezwykły zbiór inspiracji, na które składają się czarno-białe fotografie, moodboardy, zmysłowe kadry z filmów i sztuka, która jest nieodłącznym elementem pracy i życia projektantki.

<

 

TOMAOTOMO - ulubieniec gwiazd, od których kipi profil projektanta. Wśród tych najwierniejszych - Weronika Książkiewicz, Omena Mensah i Kasia Sokołowska. Ale Tomasz Olejniczak nie zapomina również o ukochanej mamie, której raz po raz dedykuje rodzinne selfie.

 

Łukasz Jemioł - to projektant z niezwykłą wyobraźnią. Jego Instagram to dokumentacja niezliczonych podróży, spotkań z przyjaciółmi (w głównej mierze celebrytkami i celebrytami) oraz wizyt wiernych klientów w jego warszawskim butiku.

 

Gosia Baczyńska - żaden profil polskiego projektanta nie zawiera aż tylu edytoriali. Instragram Gosi Baczyńskiej przegląda się jak magazyn z niezliczonymi sesjami zdjęciowymi. Piękne modelki w obiektywie najlepszych polskich fotografów i kreacjach, które zapierają dech w piersiach.

 

Eva Minge - profil pęka w szwach od selfie projektantki, dzięki którym możemy się dowiedzieć, gdzie wypoczywa, czym jeździ i w jakim jest nastroju. Dużą rolę w życiu Evy Minge odgrywają koty, które chętnie pozują do zdjęć, prezentując najnowsze trendy w kociej modzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.