Najlepsze kreacje z gali rozdania Oscarów - zobacz nasze typy

Ewelina Kołodziej
Przedstawiamy Wam 5 najlepszych stylizacji z tegorocznej gali wręczenia Oscarów. Czy są w niej zwycięzcy złotych statuetek? Przekonajcie się!

Z bólem trzeba przyznać, że zarówno wśród tegorocznych nominowanych, jak również i kreacji na czerwonym dywanie wielkich zaskoczeń, ani zachwytów niestety nie było. Pomijając oczywiście zwycięstwo Leonardo Dicaprio , na który zdaje się czekał cały świat. Jednak pozostając przy stylizacjach - nie każdy z corocznych faworytów utrzymał poziom, niektórzy byli nudni, o niektórych już zapomnieliśmy, niewielu zaskoczyło. Ale wśród tej garstki znalazły się i bohaterowie czerwonego dywanu. Zobaczcie 5 najlepszych stylizacji gwiazd z gali rozdania Oscarów.

Olivia Wilde

Aktorka wybrała na ten wyjątkowy wieczór plisowaną suknię Valentino , w której prezentowała się jak posągowa piękność. Głęboki dekolt, biżuteria na kształt obroży i fryzura w stylu greckiej boginii. Całość idealnie skomponowana świetnie prezentowała się na czerwonym dywanie.

 

Lady Gaga

Kreację na galę przygotował dla gwiazdy jej stylista - Brandon Maxwell . Musimy podkreślić, że taka zmiana z popkulturowego zjawiska w zjawiskową diwę jest godna Oscara. Tym razem się nie udało, bo statuetkę za najlepszą piosenkę do filmu zgarnął Sam Smith. Ale stylizacja Lady Gagi można określić jako klasykę Złotej Ery Hollywood w nowoczesnym wydaniu. Zdecydowanie taką ją wolimy.

 

Jennifer Garner

Aktorka postawiła na balową klasykę od Versace. Czarna suknia na jedno ramię z jednej strony o prostym kroju, z drugiej - z zamaszystym trenem wyglądała elegancko, choć nie do końca w klasycznym ujęciu. Makijaż i prosty kok był wysmakowanym uzupełnieniem stylizacji, dzięki czemu Jennifer prezentowała się niezwykle pewnie siebie i promieniująco.

 

Rooney Mara

Każde wyjście Rooney Mary na czerwony dywan wzbudza falę zachwytów. Jej gotycka uroda tym razem została podkreślona koronkową suknią z domu mody Givenchy . Jak zwykle postawiła na oryginalną w swojej prostocie fryzurę i mocno podkreślone usta, tym samym konsekwentnie budując swój styl.

Rooney Mara na czerwonym dywanie - Oscary 2016 (www.facebook.com/Givenchy)Rooney Mara na czerwonym dywanie - Oscary 2016 (www.facebook.com/Givenchy) www.facebook.com/Givenchy www.facebook.com/Givenchy

Margot Robbie

Może i nie dostała Oscara, a nawet nominacji, ale chyba przyznacie same, że Margot Robbie wie doskonale co znaczy określenie "wyglądać jak milion dolarów". W stylizacji ze złotą suknią Toma Forda powinna dostać modowego Oscara za stylizację wieczoru. Pięknie podkreślona figura, prosta fryzura i niczym wisienka na torcie - aksamitna torebka z długimi frędzlami The Row. Naszym zdaniem czerwony dywan należał właśnie do niej.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.