Jessica Mercedes wyróżniona przez VOGUE na Paris Fashion Week

Agnieszka Kosińska
Paris Fashion Week to świetna okazja, aby pokazać światu swój styl. Tę okazję wykorzystała polska blogerka Jessica Mercedes, której stylizację wyróżniły takie portale jak VOGUE, amerykańskie ELLE czy WWD. To wielkie wyróżnienie nie tylko dla samej bloegrki, ale również dla polskiej blogosfery, która kolejny raz udowodniła, że zna się na modzie!

Paris Fashion Week

Tego tygodnia świat mody żył Paris Fashion Week , który w jednym miejscu na ziemi - Paryżu - zgromadził miłośników stylu w z całego świata. Paryż, to prawdziwa stolica mody haute couture , gdzie swoje nowe kolekcje prezentują najznakomitsi designerzy. Nie mogło zabraknąć pokazu Chanel, Christiana Diora, Giambattista Valli, Jeana Paula Gaultiera i Maison Anoufa . Na zaproszenie tego ostatniego Jessica Mercedes poleciała do Paryża by zobaczyć najnowsze trendy serwowane przez Ylana Anoufa - projektanta paryskiego domu mody.

Stylizacja, którą zobaczył cały świat

Mercedes wybrała na ranne pokazy długą tunikę oraz spodnie z szerokimi nogawkami z kolekcji H&M Studio, buty Adidas, dżinsową kurtkę ze sklepu & Other Stories, która szczególnie zwróciła uwagę krytyków mody. Całość wykończyła torebką Valentino i okularami Celine. Jak sama mówi, nie trzeba ubierać się w rzeczy od projektantów, aby wyglądać stylowo.

 

Jessica Mercedes wyróżniona prze VOGUE

Stylizacje wyróżniło kilka czołowych magazynów o modzie w tym: wmagazine.com, WWD, Marie Claire, amerykańskie ELLE i 'biblia mody' VOGUE . Blogerka po raz kolejny udowodniła, że ma niebanalny styl i nie boi się eksperymentować. Jej zestaw był wręcz w prawdziwie amerykańskim stylu high fashion!

 

Na wieczorny pokaz Maison Anoufa Jessica ubrała kreację od projektanta całą w czerni, która pełna była paryskiego szyku. Nic dziwnego, że Jessica Mercedes była dumna z tak wielu publikacji. To prawdziwe wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Więcej o: