Ciepłe kurtki zimowe - najmodniejsze modele w dobrych cenach

KS
06.01.2019 11:40
Kurtki zimowe męskie

Kurtki zimowe męskie (Denley)

Szukasz ciepłej i uniwersalnej kurtki zimowej? Zobacz wybrane przez nas modele, które idealnie sprawdzą się na co dzień. Wśród nich znajdziesz przede wszystkim kurtki puchowe oraz te w sportowym charakterze, ale nie zabraknie także bardziej klasycznych rozwiązań, jak np. zimowej parki. Sprawdź!

Kurtki puchowe

kurtka puchowa męska zimowa
Denley

Ciepłe, puchowe kurtki to doskonały wybór na zimę. Dostępne są na rynku w niezliczonych kolorach i fasonach, dzięki czemu nie tak trudno znaleźć model, który będzie pasował do naszego stylu i gustu. Wybierając kurtkę puchową, zwróć przede wszystkim uwagę, czym jest wypełniona. Naturalny puch jest zdecydowanie droższy, ale zapewnia najlepszą izolację. Ważna jest także gramatura - im wyższa, tym lepiej. 

Kurtki sportowe na zimę

kurtka na zimę męsa sportowa
Denley

Jeżeli zimą nie rezygnujesz z uprawiania sportu lub po prostu na co dzień preferujesz luźniejszy styl ubierania się, to świetną opcją dla ciebie będą kurtki w sportowym stylu. Zwróć uwagę np. na modele narciarskie - są bardzo ciepłe, wodoodporne oraz świetnie chronią przed wiatrem. Do chodzenia po mieście jednak warto wybrać lżejszy model, np. wysokiej jakości kurtkę hardshell. 

Zimowe kurtki parki 

zimowa kurtka parka męska
Denley

Militarny styl na dobre zagościł w modzie, stąd popularność parki nie słabnie. Ocieplany model doskonale sprawdzi się zimą i będzie pasował do większości codziennych elementów garderoby. Parki dostępne są najczęściej w ciemnych kolorach, dzięki czemu łatwo je dopasować do pozostałych ubrań i dodatków. Najbardziej popularne kurtki parki to te w kolorze khaki, moro, czarnym oraz szarym.

Bez względu na to, który z nich wybierzesz, pamiętaj, by przed zakupem zwrócić uwagę na jakość materiałów oraz zastosowane technologie (zwłaszcza przy kurtach narciarskich i sportowych).

Więcej o: