Męskie trendy w wiosenno-letniej kolekcji Cropp

Kasia Żechowicz
05.05.2017 15:00
Męskie trendy w kolekcji Cropp

Męskie trendy w kolekcji Cropp (Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów)

Muzyka, sport, czas spędzony z przyjaciółmi i wyzwania, czyli wszystko to co uwielbiają mężczyźni stało się inspiracją dla najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji Cropp. Poznaj trendy, które obowiązywać będą w najbliższym sezonie i wybierz własną drogę do garderoby na czasie!

Classic

Kolekcja Cropp - linia ClassicŹródło: Cropp - materiały prasowe / Kolaż Avanti24

Linia Classic nawiązuje do retro ubrań w klimacie lat 80. Popularyzacja muzyki hip-hopowej, pierwsze grupy tańczące break-dance, koszykówka i wielkie loga znanych marek - za to kochamy dekadę, której estetyka dziś ponownie wraca do mody. Wówczas na przedmieściach Nowego Jorku, czyli tam gdzie powstawały subkultury młodzieżowe popularne były amerykańskie barwy (czerwień, niebieski i biel) oraz sportowe ubrania w szerokich krojach: bluzy, T-shirty i spodnie dresowe. Cropp w najnowszej kolekcji odwołuje się do czasów, gdy muzyka, sport i spędzanie czasu z przyjaciółmi były dla młodzieży najważniejszymi elementami dnia codziennego. Rezultatem nostalgicznego spojrzenia w przeszłość jest linia Classic pełna charakteru i młodzieńczej spontaniczności.

Rasta

Linia Rasta - wiosenno-letnia kolekcja CroppŹródło: Cropp - materiały prasowe / Kolaż Avanti24

Jeśli marząc o wakacjach widzisz przed oczami całonocne koncerty i myślisz o chill-outcie w gronie znajomych, to znaczy, że kolekcja Rasta jest właśnie dla ciebie. Dziedzictwo Boba Marleya wciąż jest żywe i wiernie kultywowane przez młodych ludzi z całego świata. Nic bardziej nie kojarzy się z jamajskim muzykiem niż "No woman no cry" i barwy nawiązujące do etiopskiej flagi. Zielony symbolizuje Afrykę jako spokojny kraj, żółty dawne bogactwo tego kontynentu, a czerwony krew przelaną podczas walk z kolonistami. Inne ważne symbole to oczywiście liść marihuany i lew jako znak nieustraszoności. Ubrania z linii Rasta są luźne i wygodne, więc idealnie wpiszą się w styl mężczyzn nie lubiących ograniczeń.

Urban Jungle

Linia Urban Jungle - kolekcja CroppŹródło: Cropp - materiały prasowe / Kolaż Avanti24

Urban Jungle to linia przeznaczona dla mężczyzn, którzy najlepiej czują się w miejskiej przestrzeni. Odkrywają w niej siłę i chęć do działania, niesamowite historie i przygody, które mogą przeżywać również w pojedynkę. Miejska dżungla to nie tylko mury, które noszą znamiona przebywających w nich mieszkańców, ale również dzika roślinność niczym z gier komputerowych o miejscach z innego świata. Obywatel miejskiej dżungli cechuje się odwagą i kocha wyzwania, ale jest również indywidualistą, dlatego potrzebuje ubioru, który pozwoli mu skutecznie zakamuflować się w otoczeniu. W linii Urban Jungle znalazły się więc męskie motywy roślinne, które w enigmatyczny sposób łączą się akcentami urbanistycznymi.

Bike

Linia Bike - kolekcja CroppŹródło: Cropp - materiały prasowe / Kolaż Avanti24

Trend Bike dedykowany jest fanom dwóch kółek i jazdy bez trzymanki. Tym razem przenosimy się do skate parków, miejskich skwerów i lokalizacji, w których spotykają się młodzi ludzie. Tam życie krąży wokół towarzystwa i nowych sztuczek, które nie raz stają się sposobem na oczarowanie nowo poznanej dziewczyny. "Bikersi" czują wiatr we włosach i wolność, która wyraża się za pomocą długich wieczorów spędzanych na rowerze. Ulubiony środek transportu staje się sposobem na życie, który potrzebuje odpowiedniej oprawy. W linii Bike znalazły się więc proste T-shirty z napisami, jeansy, kraciaste koszule i kurtki chroniące przed letnimi burzami.

Więcej męskich ubrań i dodatków znajdziesz w sklepie Avani