Militarne kurtki, które pokochały gwiazdy. Zobacz jak nosi je Górniak i Szostak!

Redakcja
13.09.2017 15:30
kurtki militarne

kurtki militarne (źródło: Instagram/karolinaszostak / Pinterest/aninesworld / WBF)

Kurtki w militarnym stylu to hit tego sezonu. Występują w różnych formach: od lekkich, przejściowych, przez parki, aż do ciepłych, puchowych. Wbrew pozorom pasują nie tylko do sportowych, codziennych stylizacji, ale też do obcasów. Za tą uniwersalność pokochały je gwiazdy! Zobaczcie, jak je noszą.

Edyta Górniak

militarna kurtka Edyty Górniak
militarna kurtka Edyty Górniak/ źródło: WBF/ materiały prasowe

Kurtka Edyty Górniak to klasyczna parka w kolorze khaki, z kapturem obszytym futrem. Piosenkarka włożyła do niej spodnie z naszywkami i przedarciami, szary sweter i... beżowe szpilki! Na co dzień obcasy możesz zamienić na wygodne sportowe obuwie. Do tego stroju świetnie wyglądać będą też modne w tym sezonie motocyklowe botki. W okresie przejściowym wybierz kurtkę bez ocieplenia. Praktycznym rozwiązaniem są modele z odpinaną podpinką. Taką kurtkę będziesz mogła nosić zarówno w cieplejsze dni, jak i w zimie.

Więcej kurtek podobnych do tej, którą miała na sobie Edyta Górniak znajdziesz tutaj.

Karolina Szostak

kurtki Karoliny Szostak
kurtki Karoliny Szostak/ źródło: Instagram/ @karolinaszostak / materiały prasowe

Karolina Szostak udowadnia, że wzór moro sprawdza się też w eleganckich stylizacjach. Do czerwonej, dopasowanej spódnicy mini i szpilek dziennikarka założyła lekką kurtkę z militarnym wzorem. Ten sam model będzie wyglądać świetnie do czarnych spodni lub legginsów i sportowego obuwia! Może być też noszona jako kluczowy element stylizacji: do czarnych spodni i botków na szpilce. W okresie przejściowym bardzo praktyczne będą kurtki jeansowe ze wzorem moro - możesz zawsze zarzucić je na ramiona, kiedy zrobi się chłodniej.

Więcej kurtek podobnych do tej, którą miała na sobie Karolina Szostak znajdziecie tutaj.

Więcej o: